Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A XVI. kerületben, vagy...

A XVI. kerületben, vagy Csömörön szeretnék egy védőnőt találni, a háziorvosom nem tudott ajánlani senkit, kit válasszak?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 17:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom,hogy védőnőt nem lehet választani,hanem ahhoz jársz,akihez címileg tartozol.Legalábbis a legtöbb helyről ezt hallom.
2008. júl. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez tuti úgy van, hogy körzetileg tartozol valakihez. Mindegy, hogy oda vagy-e bejelentve, a tartózkodási hely számít. Ki kéne derítened, hogy te kihez vagy beosztva. Általában a körzeti gyermekorvosi rendelőben tudják, hogy ki a te védőnőd, ott szokott ő is rendelni (legalábbis nálunk így van). Sok sikert!
2008. júl. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A 16. kerületben nem lehet védőnőt választani. Ha itt laksz a kerületben akkor a Jókai utcai orvosi rendelő mellett van a védőnői szolgálat. Hívd fel őket és utca alapján megmondják kihez tartozol. Ha pedig Csömörön laksz akkor az ottani védőnői vagy gyerekorvosi hálózatot keresd fel. Ugyanis gyerekorvos is területileg van attól függően melyik utcában laksz és az kihez tartozik.
2008. júl. 16. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, ha még nem sikerült, akkor a xvI. ker délceg utca 35-ben van a gyermekorvosi rendelő, és ott van védőnő is. úgy tudom, hogy választhatsz olyat, aki a legközelebb van hozzád helyileg, nem kell hivatalosan, papíron ott laknod.

itt a telefonszám: 06-1/409-78-93 remélem segítettem valamit. Sok sikert!

2008. aug. 9. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!