Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik szülészetet illetve...

Melyik szülészetet illetve nőgyógyászt ajánlanátok? (XVIII. kerületben lakunk, de némi ingázás még belefér. )

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk Budapestre és ha minden igaz (tesztek szerint) babát várunk. Nem ismerem sem a kórházakat, sem az orvosokat. Megköszönném ha megosztanátok velem tapasztalataitokat. :)
2011. okt. 13. 08:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a SOTE 1-en szültem, teljesen meg voltam elégedve a dokikkal szülésznőkkel, a csecsemős osztály nem volt a legszuperebb de szerintem csak azért mert rengeteg baba született akkor, és kevés volt a csecsemős, de ettől függetlenül mindent megmutattak, ha kértem segítettek. Az uh mindig időpontra ment, így sose kellett sokat várnom, a végén a ctg-re sokat vártak a kismamák, de azt már én a saját dokimmal csináltam, így soron kívül hívott be mindig.
2011. okt. 13. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szintén Sote I .Le a kalappal nagyon profik.A legjobb korház sztem.
2011. okt. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Mindkettőtöknek volt fogadott orvosa? Én nem szeretnék magánrendelésre járni és a szülésért sem fizetnék 50-100 ezer forintot. Van már 2 gyerkőcöm, ők másik városban születtek. Mindkettőnél volt fogadott dokim (mindkettőnél másik). Az elsőhöz úgy jártam, hogy a terhesgondozásért nem kért semmit (mivel az SZTK rendelésére jártam), viszont a szülésre mondott egy fix árat. 36 hetesen voltam szülőszoba látogatáson, ahol összefutottunk a folyóson, azt sem tudta ki vagyok. Ezek után a szülésnél sem tett pozitív benyomást: éjjel szültem, borzalmasan türelmetlen volt, szülés után rám sem nézett. 6 hetes kontrollon szintén fogalma nem volt hogy mit akarok. :(

Második terhességemnél fogadtam egy másik orvost, ő a magánrendelésére hívott. Végig úgy gondoltam, hogy vele végre jól jártam, UH-s doki volt, minden alkalommal megnéztük a bébit, alkalmanként 4000Ft-ot fizettem, a szülésre pedig azt mondta, hogy annyit adok amennyit gondolok. Hamar világra jött a bébi, így nem ért be időben a doki, ami hozzáteszem nem az ő hibája (nem szóltak neki időben). Viszont ami abszolút kiábrándító volt, hogy a 3 nap alatt be sem dugta hozzám az orrát, pedig minden nap ott volt (ő az osztályvezető), ott mászkált a folyóson. A hazajövetel előtti kötelező vizsgálatot sem végezte el, gondolván hogy mivel lekéste a szülést úgysem kap borítékot! Az ügyeletes doki megvizsgált és kérdezte ki az orvosom és miért nem vizsgált meg. Még az ő arcán is láttam a döbbenetet. :)

Szóval most úgy döntöttem, hogy azt a pénzt inkább a születendő babámra költeném.

2011. okt. 13. 13:33
 4/11 anonim ***** válasza:
A Bajcsy is nagyon jó, de fogadott orvosom van.
2011. okt. 13. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Szia a tegnapi 12.45 vagyok.

nem volt fogadott dokim és nem is fogadtam szülésznőt sem meg semmit.sztk ba jártam.

Szülni meg beestem..:-))NAgyon rendesek segitőkészek voltak és nem fogadott el senki semmit....

Ajánlom nagyon ha kérdésed van irj nyugodtan.

2011. okt. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Szia!


Azt szeretném kérdezni hogy szülni bármelyik kórházba mehetek ha nincs fogadott orvosom? Vagy csak abban a kórházban szülhetek ahová körzetileg tartozom?

2011. okt. 19. 12:22
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia bárhol szülhetsz.

Én nem a sotéhoz tartoztam hanem a baycsiba de nem ott szültem.

2011. okt. 19. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2011. okt. 20. 13:16
 9/11 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit választottál már korházat?
2011. okt. 20. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Még nem, nagyon az elején vagyok. :) Szívesen meghallgatnék (elolvasnék) még véleményeket, tapasztalatokat, aztán majd meglátjuk! :)
2011. okt. 21. 09:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!