Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet ez már a terhesség tünete?

Lehet ez már a terhesség tünete?

Figyelt kérdés
Már három napja úgy érzem, mintha meg akarna jönni, de még sincs semmi. Van már egy babám, és ugyan ezt éreztem, mikor vele teherbe estem. Szülés után mikor áll be rendesen a menzesz?

2014. jan. 3. 14:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem írod, hogy mikor volt meg az utolsó menszid, de az írásodból azt vettem ki, vagyis az utolsó kérdésedből, hogy nemrég szültél és még lehet nem is jött meg azóta, vagy nem állt be. Mindenképp tesztet ajánlok.
2014. jan. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

16 hónapos a babám. Mióta szültem a menzim 38 naponként jött meg, és ez lecsökkent 31 napra. Kb három hónapja 31 naponként jött meg. De most 2 vagy 3 napja késik.

Most megint nem kívánom az édeset, mint az elsőnél, de ez szerintem még korai tünet.

2014. jan. 3. 14:45
 3/3 anonim ***** válasza:
ha már meg kellett volna jönnie, de nem jött, szerintem nem veszítesz vele semmit, ha megcsinálsz egy terhességi tesztet, és akkor te is megnyugszol.
2014. jan. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!