Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Fájdalomcsillapító gyógyszer...

Fájdalomcsillapító gyógyszer árt a babának?

Figyelt kérdés
Még nem tudom biztosan, hogy terhes vagyok-e, bár árulkodó jelek vannak. Menstruációm kb. 4 napot késett és meg nem jött meg. Semmi jelét nem érzem annak, hogy megakarna. Viszont, 27. napnál(szokásos időben) fájdogált a hasam és a hátam. Mivel mindig nagyon görcsölök beszoktam venni fájdalomcsillapított... most is ezt tenne. Ha tényleg terhes vagyok, ártottam ezzel a babánk?Köszönöm a segítséget!
2007. okt. 8. 19:50
 1/4 anonim ***** válasza:
67%
Szia! Egy gyógyszer nem fog árteni, ha nem valami lórúgást veszel be. Nekem mondjuk nem is hatna menstruációs görcsökre valami gyenge. Bírd ki inkább megéri. Nincs olyan kismama akinek ne fájna valamilye a 9 hónap alatt. Mégsem kapkodjuk a bogyókat, mert nem tesz jót a kicsinek. Üdv, sok sikert! Egy 22 hetes kismama:)
2007. okt. 9. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
67%

Szia!

Nem hiszem. Én terhességem első felében, mikor még nem tudtam, fogorvosi kezelésre jártam. Kaptam egy erős fájdalomcsillapítót, amiből kettőt is bevettem. Ezt követően pár nappal derült ki, hogy várandós vagyok. A babám viszon egészségesen született 3 héttel ezelőtt. Ezért nem hiszem, hogy ártottál egy gyógyszerrel. Csak ne rendszeresítsd a dolgot.

Sok sikert a babához!

2007. okt. 9. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem olvasd el a gyógyszer tájékoztatóját. Nekem is olyan görcseim voltak a hatodik hétig, hogy alig bírtam állni néha.No-spat vettem be egyszer, de elötte elolvastam a papírját, hogy lehet -e terheseknek szedni és lehet.
2007. okt. 9. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
50%
hát az elso harmadban konkrétan minden orvos azt ajálja hogy ne szedjunk fájdalom csillapitot, sot ha mar ,37 felett van a láz akkor kapjunk be eggyet, én se kaptam be inkább semilyet , és lám itt vagyok :) mi nok mindent kibirunk :)
2007. okt. 9. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!