Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Alsó végtagi érelmeszesedés...

Alsó végtagi érelmeszesedés következtében, járás közbeni lábfájdalom ellen, melyik a leghatékonyabb fájdalomcsillapító gyógyszer?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát leginkább valami vérkeringés javító gyógyszertől lehet javulást várni mivel a fájdalom attól keletkezik , hogy nem, jut elég vér az alsó végtagba. Angiologus vagy érsebész orvosok tudnak ajánlani valamit.
2009. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves barátaim. Nem általános, hanem konkrét, saját tapasztalati választ kérek szépen tőletek. Köszönöm szépen.
2009. szept. 14. 11:01
 3/4 A kérdező kommentje:
Üzenem annak a rendkívül kedves, segítőkész doktorúrnak, aki számomra e-mailt írt, hogy winchester hiba miatti adatvesztés miatt nem tudtam válaszolni. Köszönöm segítő szándékát, és már el is mentem családunk egyik barátjához, egy orvosprofesszorhoz. Minden szükséges vizsgálatot elvégzett, majd Chinotalt írt fel és azt mondta, hogy a legjobb gyógymód menni-menni, a fájdalomcsillapító az lesz, ha időnként megállok :)
2009. okt. 6. 19:52
 4/4 anonim válasza:

én nem tüneti kezelést ajánlanék. [link]


Ez a termék kipucolja az ereket, és megszünteti az érelmeszesedést. Szerintem jobb magát az érelmeszesedést megszüntetni, mint fájdalomcsillapítókon élni.

2009. nov. 13. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!