Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20. heti uh leletemre ez van...

20. heti uh leletemre ez van írva: "antenatalis szűrés során ultrahang lelet rendellenesség. " Ez mit jelent?

Figyelt kérdés
Nem mondott az orvos semmit, elvileg minden rendben van, 4D-n is voltunk már többször is.
2011. júl. 5. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Ezt csak az orvosod tudja. Kérdezz rá.
2011. júl. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
esetleg azért lehet ez rajta mert magasabb lett az AFP-m? (ikreknek indultak, de csak egy baba maradt.)
2011. júl. 5. 12:58
 3/8 anonim ***** válasza:

[link]


antenatalis latinul van, azt jeleni születés előtti

2011. júl. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a helyedben azon nyomban felhívnám az orvost és megkérdezném, mert a "rendellenesség" szó ott van :((
2011. júl. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem Afp. Konkrétan az uh-on láttak valamit, de ezt nem értem. Akkor van, vagy nincs? Ha azt mondja a doki, hogy rendben, akkor miért van ez ráírva?
2011. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát nem azért de én sem tudnék a babérjaimon ülni.

Lehet hogy arra a babára vonatkozik a rendellenesség amelyik már nincs ott,de azért járj utána.

2011. júl. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképp kérdezd meg a dokidat!

de azért elmesélem mi hogy jártunk: 32 heti uh, baba feje nagyon nagy, akkora, hogy még az orvosom is elámult, annyit mondott Atyaisten! na pánik, irány 4 D-re. 45 percig nézegette a doki a babát, azt mondta minden a legnagyobb rendben van, nagy a baba, nagy a feje, de rendben van. A végén a gép kidob egy papírt, erre az volt írva a koponyához, hogy "abnormal" :( szóval a doki által mért adatok már nem fértek a normál tartományba, de ettől függetlenül makkegészséges babám született, igaz császárral 38-as fejjel, de gyönyörű szabályos buksija van

2011. júl. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Azóta igazából már eltelt 4 hét, de csak most vettem ezt észre a leleten. Hétfőn találkozok az orvosommal, akkor majd megkérdezem.
2011. júl. 6. 07:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!