Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Különleges kérdés, van más is...

Különleges kérdés, van más is így?

Figyelt kérdés

Kismamák! Amikor bevásároltok/bevásároltatok a babának csak szükséges dolgokat vesztek? Úgy értem nem csábultok el olyan dolgokra amikre igazából nincs szükség, viszont nagyon tetszik? Vagy nem az anyagi helyzeteteknek megfelelő árú,de nagyon szerettétek volna? Bevallom 2. babát várom és már az elsőnél tudtam, hogy szeretnék egy bizonyos típusú babakocsit, ha lesz még egy babánk. Igazából nem egy könnyen megfizethető számunkra,de elkezdtem rá spórolni, nagyon szeretném megvenni... (így is használt lesz)

Mi a véleményetek? Túlzás, ugye? Addig kellene nyújtózkodni ameddig a takaró ér, ugye? :/


Várom a véleményeket, illetve ha voltatok így valamivel azt is!:)


2014. jan. 3. 17:03
 1/9 anonim ***** válasza:
39%
Én drága de használt helyett sokkal több értelmét látok a középkategóriás új kocsinak.
2014. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%
úgy dönts,hogy késöbb meg tudd venni a gyerekeknek azt is ami tényleg elengedhetetlen.Nehogy pont az a félretett pénz hiányozzon pont akkor amikor kellene.
2014. jan. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
mindent meg tudunk venni emellett, bőven,csak ez már olyan összeg amit nem kapok ki a pénztárcámból :S
2014. jan. 3. 17:23
 4/9 anonim ***** válasza:
71%

Megkérdezhetem milyen babakocsi?

Csak mert 3 nap múlva szülök és még nem választottam babakocsit.

2014. jan. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
85%
Én nem ilyen tìpus vagyok. Tökéletesen megfelel az a kocsi, amit kaptunk. Ruhákat sem nagyon vettem, mert kaptunk. A kórházba viszek új cuccokat majd neki, hogy mégse használtban legyen már. Játékot és egyéb felesleges dolgot még nem vettem. Ha megszületik, úgy is kap majd ilyeneket. 34 hkm
2014. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%
ugyanígy egy használt drága kocsira csábultunk el, azóta sem bántuk meg :)
2014. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
69%

már máshova is irtam de ide is passzol .

Én szeretnék venni vadiúj cuccokat a kicsinek,de eddig mindenünk használt. És amikor rám akarják tukmálni a már nemhasznált babaholmit kiakadok. Ne értsetek félre nem flancolni akarok,illetve nem vagyunk olyan helyzetben h mindent összekeljen kunyizni. Telne mindenből újra no nem márkás legdrágábbra de ahogy felettemírták középkategoriasra. Rengeteg ruhát kaptunk, kaptunk babakocsit bébihordot kengurut játszoszőnyeget... de egyiket sem mi valasztottuk és van ami nem egyszer használt. Olyan jo lenne az én gyerekemnek is lenne olyan amit először ő használ csak neki lett véve. Ez engem ugy bánt. Mintha nem tehetnénk meg hogy mi megvesszük pedig megtehetnénk. De ha meg nem fogadjuk el főleg családon belül akkor kapjuk majd a bélyeget. Pedig volt olyan gyerekruha ami annyira elnyütt volt hogy kidobtam. Pedig tesomtól "örököltük". Annyi bodynk van hogy ha a gyerek 3 honapos koraig mindennap ősszekakázza simán kidobhatnám mosás helyett. Mikor mondtam neki hogy nem kell már sok van aztmpndta jaj ugyis fog az kelleni ..gondoltam ha kell majd veszek. de nem. rank lett erőszakolva. oké elraktam és lehet felét se fogom használni de olyan sz@rul esik hogy én ha tehettem újjat vittem ajándékba ők meg a foltos nyullottat adják ide. No mindegy.

2014. jan. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
32%
ja az lemaradt hogy igy én csak a szükségeseket veszem meg de tuti becsuszik valami plusz is csak mert teccik. A babakocsink helyett én is kinéztem egy jobbat de ugyse vesszük meg. Szoval szerintem ennyit megérdemelnénk szerintem. Főleg ha van direkt erre félretéve.
2014. jan. 3. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hehe. Mi kb mindent kaptunk, örököltünk innen-onnan, családból, barátoktól. Amit vettem, azok apróságok, pl homokozójáték, kocsiablakra napfényvédő, turiban egy pár kesztyű, stb.

Engem végtelenül felháborít az, mennyire kihasználják a babacucc gyártók a kismamák épp ilyen érzékeny, elcsábulós, "a babámért megveszem" időszakát.

2014. jan. 21. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!