Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes a 3. császármetszés...

Veszélyes a 3. császármetszés vagy túlreagálom?

Figyelt kérdés
Láttam más is gondolkozik rajta.
2014. jan. 4. 06:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
28%
En nem mernem bevallalni, hiszen minden vagas utan egyre vekonyabb lesz a bor
2014. jan. 4. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A heget ellenőrizni kell, de amúgy manapság nem egy nagy ügy. Rutin dolog.
2014. jan. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Ettol en is felek :/

Nekem egy csaszarom volt, de egy megszakitas rendellenesseg miatt 14 hetesen aztan begyulladtam es ra par napra kikapartak, aztan elhalt terhesseggel kikapartak ra par honapra megint most varjuk a babat, es mar elore felek hogy csak 4 alkalommal nyultak eddig a mehemhez es ez az otodik lesz...

2014. jan. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az orvosoddal konzultálj erről. Én ismerek több anyukát is (köztük az édesanyámat), akik három gyereket szültek császármetszéssel, és nem volt gond egyiküknél sem. Pedig anyukám például a bátyámat 30 éve szülte, és azért akkor még teljesen máshogy működtek a dolgok.
2014. jan. 4. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Nem veszélyes,ha ellenőrzik a heget és a babát. De valaki a 3. császárt többen beválalják,mint 4. vagy többediket.
2014. jan. 4. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Rubint Réka is 3-mat szült császárral :)

Egyébként függ attól is mennyi idő telik el a szülések között. Orvos mint mond? Az a legfontosabb.

2014. jan. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mindhárom babám császárral született, 5 év van a legnagyobb és a legkisebb között.

Nehéz volt a 3., és mondtam is a férjemnek, hogy soha többet nem fogok erre vállalkozni.

2014. jan. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Két anyukát ismerek fejenként 5 császárral, egyet néggyel, neki is mondta a dokija, hogy ha akarják, mehet az ötödik is.


Az egyik anyuka aki ötöt szült, mesélte, hogy neki a negyedikkel volt a legkönnyebb a felépülés, szerinte nem attól függ, hogy hányadik, hanem hogy éppen hogy sikerül.

2014. jan. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Orvos szerint nem lenne gond, csak én zizegek.
2014. jan. 5. 23:05
 10/13 anonim ***** válasza:

azt szokták mondani, hogy max 3 császár lehet.

Szóval annyi akkor biztonsággal mehet, persze a hegedet szigorúan ellenőrizzék.

Biztos lehet akár 4-et 5-öt is szülni, írta is itt valaki, de biztos nagyobb a kockázat.

2014. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!