Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a 18. heti UH-n fiúnak...

Ha a 18. heti UH-n fiúnak látják a babát, az még nem biztos, hogy az? Elvileg nézhették a köldökzsinórt is kukinak nem?

Figyelt kérdés
2008. júl. 15. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem 16 hetesen megmutatta a futyjet,nagyon orultem neki(igaz a szivem melyen kislanyt szerettem volna...de majd legkozelebb),a doki kiszinezte a koldokzsinort az uh-n ugyhogy mi valoszinu h nem azt lattuk...amugy mi jovo csutortokon megyunk ujra es majd meglatjuk....h mit mutat megint nekunk...
2008. júl. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is a 18. heti UH-on mondták először, hogy kisfiú, de meg is mutatták, én magam sem tudtam összetéveszteni a köldökzsinórral, pedig nem vagyok UH-os. Nálam tényleg egyértelműen látszott a fütyije.

Viszont hallottam már olyanról, akinek a 18. héten azt mondták, hogy kisfiú, a 26. héten 4D-n pedig kiderült, hogy kislány. Nem tudom, hogy mekkora a tévesztés esélye a 18. héten.

2008. júl. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tévedhetnek de inkább fordítva ha kislány őt nézhetik el.nekem azt mondták kisfiú és még mindig az :D 35 hetesek vagyunk :D
2008. júl. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
NEKEM A 17.HÉTEN KISFIÚT MONDTAK A 4D-S UH-ON, 2 HÉTTEL KÉSŐBB PEDIG MÁR KISLÁNYT A HAGYOMÁNYOS UH-ON. KISLÁNYOM SZÜLETETT.
2008. júl. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
18. heti uh-on fiúnak nézte a babát persze nem 100%-osan, azóta pedig folyamatosan lány, úgyhogy kislányt várunk. 32 hetes kismama
2008. júl. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

Szia!

Nekem a 12. heti UH-n fiút mondtak, a 18. hetin szintén, a 23. hetin megin, majd 28 hetesen voltam 4D-n, ahol szintén kukit láttak. :) Azért tévedhetnek persze, mert volt ismerősöm akinek fiút mondtak még a 4D-en is, és lánya lett :)

Üdv: 31 hetes mama

2008. júl. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A sógornőmnek a terhesség végéig fiút mondtak és kislánya született. :) Igaz, ő nem volt 4D-s UH-n.
2008. júl. 17. 07:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!