Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-s ultrahangon nézheti a...

4D-s ultrahangon nézheti a köldökzsinórt fütyinek a szonográfus?

Figyelt kérdés
Most a saját dokim nem biztos benne, hogy fiú, pedig pár hete 4D-n fiúnak mondták. Ki a megbízhatóbb a dokim vagy a szonográfus? A 2D vagy a 4D? (Bár a baba össze volt gömbölyödve, így a szonográfus mutogatta ugyan nekünk, hogy ott a fütyije, de nem volt számomra egyértelmű! )
2009. júl. 10. 15:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 4D a megbízhatóbb, persze attól még elnézhette a doki. Mennyi idős a baba?
2009. júl. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, de nem jellemző, inkább a lányokról szokott kiderülni, hogy fiúk. A legtöbb 4d-n is 2dvel kezdik a nézelődést. Nálunk nagyon félresaccolták 4dn a súlyt, a 2dn tökéletes volt. Szerintem kicsi az esélye, hogy lánnyá változik. Hány hetes?
2009. júl. 10. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már 25 hetes a kicsi, most voltam a saját dokimnál. Hát nem baj, várok a következő ultrahangra, mit hoz! ;-)
2009. júl. 10. 15:24
 4/5 anonim ***** válasza:

A mienken nagyon szepen lehetett latni mindent...szoval tuti fiu, nagyon bepozolt a draga! 25 hetesen voltunk mi is. Nalatok nem lehet latni a DVD-n, vagy a kepeken a futyit es a hereket?

34 heteske

2009. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nem nagyon, mert annyira össze volt kuporodva....
2009. júl. 10. 16:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!