Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha volt pár hónapja egy...

Ha volt pár hónapja egy vetélésem és most sikerült újra teherbe esnem érdemes kérnem terhességmegtartó gyógyszert az orvosomtól vagy így nem írna fel?

Figyelt kérdés
2014. jan. 5. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudják mi volt az oka?barnáztál az előző terhességednél?mennyi idő telt el azóta?
2014. jan. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Van már két fiam ott nem volt gond, tavaly augusztusban 9 hetesen egyszer csak elkezdtem vérezni, nem volt előzménye, missed ab lett a vége, nem tudják mi volt az oka... Tegnap pedig pozitív lett a tesztem...
2014. jan. 5. 14:16
 3/7 anonim ***** válasza:
igen nem árt egy kis progeszteron pótás. Progeszteron hiány bármikor felléphet akkor is ha már van több gyereked. Ezt nem lehet túl adagolni tehát nem árt ha szeded.
2014. jan. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2014. jan. 5. 14:24
 5/7 anonim ***** válasza:

En meg azt mondom ha semmi problemad nincs a terhessegel akkor ne szedj be foloslegesen semmilyen gyogyszert.

A progreszteron potlast progreszteron hianyra adjak es altalaban verzes eseten...

Mostanaban minden valaszban olvasom az utrogestant.

Ugy ajanlgatja mindenki mintha terhesvitaminrol beszelnenk.

Anno az en fiaimnal meg azt sem tudtam mi az...

Mindkettonel vereztem de orvosi segitseggel mindketto egeszseges baba lett.

Szoval szerintem bizd magad az orvosodra.

Es hidd el...nem lesz semmi baj!Boldog babavarast!!

2014. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
első vagyok.gratulálok először is, sztem az orvosoddal beszélj erről, hogy mit javasol.
2014. jan. 5. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem mäjusban volt vèrzès nèlküli vetèlèsem ugy inditotàk meg a menzeszt,mert nem fejlödöt a magzat.aztän szeptemberben ujra teherbe estem az orvos mondta,hogy folsavat ès ultrogestànt szedjek. 18+4hkm
2014. jan. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!