Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 4D-s ultrahangot hol érdemes...

4D-s ultrahangot hol érdemes Tatabányán csináltatni? Hányadik hétben lehet ezt megcsináltatni? Nincs ennek konkrét időpontja? 27 hkm

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem azt mondta a védőnőm hogy most úgy se kell egy darabig uh-ra menni és most a leg alkalmasabb és a legjobban látni mindent 25 héten voltam (24-30.hét) tatabányán a lolok van de ő drága meg van a hetényi is csinál de nem tudom mennyiért

[link]


[link]

én győrbe mentem nem bántam meg 10900-at fizettünk megnéztek mindent kaptam egy színes képet és egy félórás dvd-t

[link] ezt nyugodtan tudom ajánlani neked!

2013. dec. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én Pestre mentem 4d-re mind 3 gyerekemmel.

A Lollok csinál, de elég drága.

2013. dec. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A Lolok dokit láttam, és azt is, hogy elég drága. Köszönöm a válaszokat, esetleg még Tatára gondoltam, hogy van valaki, aki elfogadható áron dolgozik, és jól is :)
2013. dec. 20. 20:19
 4/6 anonim ***** válasza:
Tatán a Borsó jó (ha még ott van, én több mint 3 éve voltam ott nála)
2013. dec. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a Borsónál úgy tudom 15 körűl van
2013. dec. 20. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdemesebb Győrbe vagy Bp-re menni. Mi holnap megyünk 4D-re Bp-re a Mester utcába. Van oda kuponunk, így 6000 lesz a vizsgálat dvd-vel, képpel együtt. 27 hkm
2013. dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!