Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki hány perces fájásokkal...

Ki hány perces fájásokkal indult el a kórházba?

Figyelt kérdés
És miért? Mert messze laksz a kórháztól, vagy mert bizonytalan voltál, vagy biztonságosabbnak érezted a kórházban való vajúdást?
2009. nov. 29. 18:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fàjàs nàlkül indultam,ellenörzésre,és hirtelen a fàjàsok beindultak egyböl 5 percesek,ott helyben!
2009. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Olyan 4-5 percesekkel. Nem olyan hosszú az út, fél-háromnegyed óra. Nem éreztem magam bizonytalanságban, csak nem akartam kapkodni. Így szépen le tudtam zuhanyozni, amikor a kicsik jöttek, akkor áthívtam anyós/anyut a nagyhoz, aztán bementem.
2009. nov. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

5 perces fájásokkal, a kórház kb 10 percre volt.

Éjfél óta fájt a derekam, reggel 7-ig bírtam, de amúgyis be kellett volna mennem 8-ra.

2009. nov. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
5 percesekkel. Hajnali 3 körül. Du. fél kettőre lett meg a Baba.
2009. nov. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Este 6-tól reggel fél hatig 8 perces fájásaim voltak, majd a meleg fürdőnek köszönhetően 6 percesek lettek. Ezzel már bementem a kórházba. azért mentem, mert a dokim ezt mondta :)
2009. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
5 perces fajasokkal mentem be en is, reggel fel 6-kor indultunk, negyed ora volt az ut a korhazig, 9:10-kor lett meg a kislanyunk.
2009. nov. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem volt egyértelmű, hol 8-9, hol 5-6 perces fájásaim voltak. Mire beértem a kórházba, addigra már szinte 5 percesek voltak, de én akkor még csak ctg-re mentem, ami persze nem mutatott ki semmit. A ctg-s hölgy simán hazaküldött volna, ha nem ragaszkodom egy vizsgálathoz, ahol is közölték, akkor most szülni fogok!
2009. nov. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én reggel a fájásokra ébredtem, és rögtön nagyon sűrűn, 5 percenként jöttek, kb 1 órát tötyörögtenm még otthon, amíg felfogtam hogy mi van, lezuhanyoztam, meg bepakoltam a tisztálkodószereket, aztán irány a kórház!
2009. nov. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Éjjel 1-kor fájásokra ébredtem, 3 percesek voltak. Azonnal indultunk a kórházba, ahogy betettük a lábunkat már 4 ujjnyi volt a tágulás, pedig csak enyhe mensis görcs szerűek voltak. hajnali 2:18-ra kezünkben volt a 4300 g-mos fiunk. Második baba volt, hamarosan megszületik a harmadik. Na, kíváncsi leszek, most egyáltalán beérünk-e.

38 h.

2009. nov. 30. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez az utolsó nem semmi :)


5-7 perces fájásokkal mentünk be a kórházba reggel 6-kor. Azért nem vártunk tovább, hogy ne a reggeli csúcsforgalomba kelljen menni. Egyébként nekem nem is voltak rövidebb fájásaim.

2009. nov. 30. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!