Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap leszek 15hetes. Normáli...

Holnap leszek 15hetes. Normális, hogy visszatért a hányinger, szédülés?

Figyelt kérdés

Napok óta "érzem" a hasam,néha keménykedik,főleg ha sokat mozgok.Tegnap és ma is annyira megszédültem(alacsony a vérnyomásom amúgy is)hogy le kellett feküdnöm.Szinte egész nap émelygek,hányingerem van.Kívánom az ételt,majd belekóstolok és alig megy le.A derekamból a medencémbe néha beleszúr...

Ugye nem lehet baja a babámnak?

10én megyek terhesgondozásra,kérhetem,hogy nézzék meg a szívhangot?A saját megnyugvásomra


2009. nov. 29. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia, ne aggódj, nekem is volt, hogy egy hétig nagyon jól éreztem magam, aztán hírtelen, meg hánytam egyet. Van olyan nő is, aki végig hányja a 9 hónapot.

Nyugodj meg, de persze kérheted a szívhang vizsgálatot is.

2009. nov. 29. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is megvan a hányingerem no meg a gyomorégésem. Múlt héten azt hittem elmúlik, de aztán két nap múlva újra visszatért, és azóta sem hagy békén. Az igaz, hogy messze nem olyan erős és elviselhetetlen, mint az első 14 hétben volt. 16 hetes
2009. nov. 29. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pont aznap amikor betöltöttem a 15 hetet akkorát hánytam, hogy az csak na. Előtte egyszer a 11. héten. Azóta újra nem tudom kinyitni a hűtőszekrényt. :) Minden rendben.
2009. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

én eddig sem hánytam,de ez az émelygés már elég fiatal terhesség óta meg van.hol jobban hol kevésbé.ezért fogytam ez 1.két hónapban 3kilót.Azt hittem már jobb lesz,de nem.És emiatt az ételt se kívánom,viszont érzem,hogy éhes vagyok :-(

köszönöm a válaszokat

2009. nov. 30. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!