Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 38 hetesen ennyi folyás...

38 hetesen ennyi folyás normális? Vagy ez magzatvíz?

Figyelt kérdés
Most mentem el wcre,mert éreztem hogy "vizes" vagyok odalenn,és még a combomon is volt ebből a fehér valamiből :S Bocsánat,nem vagyok valami guszti,de nem tudtam máshogy leírni. Kedden jön meg a kenetvétel eredménye. Valami baktérium okozhatja hogy ennyire sok vagy mitől lehet? Kedden leszek 39 hetes.
2014. jan. 5. 19:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Folyik még? Van szaga?
2014. jan. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem,most nem folyt.
2014. jan. 5. 19:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez magzatvíz lesz.
2014. jan. 5. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen volt a vége felé, 39hetesen, folyt le a combomon. Később kiderült, hogy csordogált a magzatvizem.
2014. jan. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
De a magzatvíz nem átlátszó? Vagy keveredett a folyással? Nem értem :(
2014. jan. 5. 19:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Én 34 hetes vagyok. Pont ezzel mentem el dokihoz és kiderült, hogy erős fertőzés. Most antibiotikumot szedek. Nálam is olyan volt a combom is.
2014. jan. 5. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A magzatvíz víztiszta a folyás az sűrűbb szagosabb.

Színe normális esetben az átlátszó-fehértől a homályos sárgáig terjed. Az, hogy mennyi víz távozik, függ a babád elhelyezkedésétől (mennyire zárja el a medencébe beékelődött fejecske a víz útját), illetve hogy hol, és mennyire repedt meg a magzatburok (ha fenti részen, és hajszálnyi repedéssel, akkor csak szivárog a víz). A magzatvíz elfolyását gyakran nem kísérik fájások, de az a tapasztalat, hogy a vajúdás általában 24 órán belül magától beindul.

2014. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Nekem vizes folyásom van keverve fehér krémszerű valamivel. Olyan, mintha testápoló lenne.
2014. jan. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Magzatmáz darabkák vannak benne, az a fehér krémszerű.
2014. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szülésznőm javaslata: egy tiszta lepedőt össze kell hajtani, az ágyra/kanapéra tenni, és ráülni. Ha bírsz, akkor kb 1 órát kellene rajta ülni. Ha a magzatvíz szivárog, akkor 1 óra múlva kb tenyérnyi "vizes" folt lesz a lepedőn. Remélem tudtam segíteni :)
2014. jan. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!