Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezdtetek baba holmokat...

Mikor kezdtetek baba holmokat gyűjtögetni, bútorokat, banakocait? A szobát rendezgetni?

Figyelt kérdés

18 hetes vagyok kereken, a fèrjem màr kinèzte a babkocsit, el akarja kezdeni a szoba festèsèt stb...szerinte nincs èrtelme vàrni...

En mèg nagyon koeainak tarrtom annyi minden törtènhet mèg. Szerintetek?


2014. jan. 6. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Én február elejére várom a kisfiamat és most a múlt hét végén vásároltunk be neki mindent, készítettem össze a kórházi csomagot. Hát, alig bírtam már menni, nagyon elfáradtam, így ha megfogatsz egy tanácsot, akkor a 25. héttől már elkezded összeszedni a cuccokat. Jó babavárást nektek!
2014. jan. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem se hagyd a végére, én biztosan nem hagynám, igaz nem vagyok babonás... Ennyi időnél szerintem már nem korai.
2014. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én a 26. hét után kezdtem bele. Előtte csak nézegettem, tájékozódtam, olvasgattam, tervezgettem... :)

Én a te helyedben márciusban kezdeném el ezeket intézni. Tavasszal sétálgatni, közben babaholmikat nézni és festeni is sokkal jobb már, mint most télen. De ez csak egy vélemény. Tégy úgy, ahogy te érzed! :)

2014. jan. 6. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az elsővel a 25. hét után, de nem babonából, hanem mert nem akartuk kerülgetni a dolgokat, korán vásárolni. A másodikkal most 5 hetesen vettem hordozót, 15 hetesen az első tipegőt.
2014. jan. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia,én amint megtudtam,hogy terhes vagyok...vagyis a 7 hét után már elkezdtük megvenni a dolgokat.Persze nem az ággyal vagy babakocsival kezdünk.Mindig egy kis rugi vagy egy pelus,sampont...mikor mit.Tudtam,hogy még nagyon korai,de egyszerűen nem voltam hajlandó elfogadni,hogy történhet valami baj is...a másik része a dolognak,hogy anyagilag sem olyan megterhelő ha apránként veszel meg mindent.Annyi minden kell. :) A másik viszont ,hogy most 27 hetes vagyok és már most érzem magamon ,hogy nem birok annyit menni ,fáj itt,fáj ott...most sokkal nehezebb dolgom lenne ha most kéne mindent összevásárolgatni,és amúgy meg annyira jó vásárolgatni ,olyan édes egy kis zokni vagy rugi,hogy ott sem bírtam volna hagyni :)
2014. jan. 6. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!