Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt valakinek terhesség...

Volt valakinek terhesség alatt hüvely gyulladása?

Figyelt kérdés

nektek is volt közbe hasi görcs és rózsaszínű folyás?Tegnap voltam dokinál és Klion®-D 100-at írt fel + magneziumb6-ot kell szednem 3*2

azt is mondta h ha a görcs nem múlik vagy ha véreznék mennyek vissza Kedden.Ráírták azt is fenyegető vetélés.

Szerintetek megmarad a baba? 14hkm



2014. jan. 3. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
szia nekem is 13-14 hetesen volt hüvely gyulladásom de én nem vettem belőle észre semmit csak ugy derült ki hogy a doki le akarta venni a rákszürést és akkor mondta hogy nem veszi le mert gyulladás van én is ugyan ugy a Kliont kaptam rá csak nekem a kapszula utolsó szemlyével lett hüvelyi vérzésem mert fel marta a hüvelyem a kapszula, szerencsére nem a babától jött a vérzés kb 3-4 nap mulva el is mult de nekem annyi volt a vérzés is hogy csak a papíron látszódott. a magnézium sokat fog segíteni és pihenj sokat és próbálj nem idegeskedni,nekem görcsök alapból mindíg vannak és voltak nekem is rá volt akkor írva a papírra hogy fenyegető vetélés, addigra mire el mult a vérzés 15 hetes voltam, mivel 10 napig kell "szedni" a kliont. Kitartás és szorítok!!
2014. jan. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi. elfelejtettem kiírni h második baba. az első babám 8hónapos... veszélyeztetett terhes vagyok. én úgy vettem észre h Karácsonykor rózsaszinű folyásom volt meg görcsöltem és csak 2-án tudtam dokihoz menni sajnos:(
2014. jan. 3. 21:16
 3/5 A kérdező kommentje:
nekem hüvely kúpot írt fel
2014. jan. 3. 21:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt gyulladás, azt hittem hogy nyakdugó, mert a 39. hét felé már esedékes az ilyesmi, de a rozsaszines gumis cucc ami jött, a gyulladás jele volt. Amúgy nem fájt, meg semmi. Görcsöt sem éreztem, pedig akkor már a Mg-ot sem szedtem. Klion és Supraxot kaptam rá. Mindegyiket szájon át.
2014. jan. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
hát nekem csak kúpot. ma is görcsöltem. kipróbálom a csipjebogyó teát elméletileg mindenre jó......görcsoldó stb még csak 2csészével ittam de jobb nem akarom elkiabálni.:)
2014. jan. 4. 23:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!