Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért van az hogy a fehérfolyá...

Miért van az hogy a fehérfolyás a betéten sárgás szinüvé válik?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeséget kérdezek,de sokat gondolkoztam már rajta,a wc papiron,fehéres,a betétem pedig mindig sárgás szinü,van mikor kicsit nyálkás állagu.Elég sok folyásom van,főleg most hogy babát várok,és eleinte mindig megijedtem ettől.Az orvos szerint amig nem okoz panaszt,nincs gond.16 hetes km
2009. nov. 30. 07:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekem is megnőtt a folyásom, s nekem is sárgás szinű lett.

Azt mondják terhesség alatt ez normális.

2009. nov. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ezen már én is gondolkoztam és a canesten kúp sem segített! Amíg nem viszket vagy kellemetlen addig normális.

2009. nov. 30. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is wc papíron fehér,betéten meg sárgás lesz!Viszont a 38 hetes keneteket levette a doki azt mondta minden fertőzésre negatív!Szerintem ne aggódj!Amíg nem büdi nem viszket!

Boldog babavárást!!!

39+1 km

2009. nov. 30. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt végig.Egy kis baci a doki szerint.Nem adott rá semmit.Most két hónapos a babám.
2009. nov. 30. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,akkor már nem agyalok ezen:-)))Mindenkinek boldog babavárást kivánok!
2009. nov. 30. 12:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!