Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetes terhes vagyok és ma...

8 hetes terhes vagyok és ma egész nap átlátszó volt a vizeletem mint a víz és semmi "vizelet szaga" sem volt . Ugye nincs semmi baj?

Figyelt kérdés
Jah és ma nagyon beszurt a végbelemnél mint még sohasem ott a nyilásnál :/ nagyon megijedtem.volt már ilyen valakivel ?

2014. jan. 7. 20:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Talán túl sok folyadékot ittál. Attól világosabb lehet a vizelet.
2014. jan. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
énis erre gondoltam ! de ilyen vetélés tünete magzatviz elfolyás nem lehet igaz ?:/ ne nézzetek hülyének de nagyon aggodom :S
2014. jan. 7. 20:35
 3/7 anonim ***** válasza:

minél sötétebb a pisi, annál egészségtelenebb (kivéve ha megszínezi valami élelmiszerféleség például)

az, hogy átlátszó és szagtalan azt jelenti, hogy jó sok-sok folyadékot ittál, és kevés a méreganyag 1-1 adag során :)


gondolom szomjasabb vagy a várandósság miatt, és iszol egyfolytában!


én minimum 2 - 2,5 litert ittam, és minimum 20x mentem pisilni az elején :)

2014. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A vizelet színének semmi köze a terhességhez. Sokat ittál ezért világosabb a vizeleted. Magzatvíz ilyenkor még nincsen így az biztosan nem folyt ha esetleg ettől félsz. A nyilalás normális, főleg kora terhességben, de utána is lesz majd itt fáj, ott szúr majd megszokod terhesség végére. Ha esetleg nagyon fáj vagy görcsöl a hasad akkor javasolnak majd magnéziumot, de enyhe nyilalással nem érdemes foglalkozni. Érezni fogod ha valami nagyobb baj van, és akkor érdemes orvoshoz menni, ha másért nem hát azért, hogy megnyugodj. Ha vérzel akkor doki, de akkor sem biztos, hogy el megy a baba szóval nem kell kétségbe esni csak gyorsan dokihoz menni aki megnézi mi gond van. De ezekről nálad szó sincsen. Pihenj sokat, továbbra is fogyassz sok folyadékot és boldog baba várást. 2 hós fiú anyukája
2014. jan. 7. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ha valami gond van a terhesség alatt, akkor annak mások a tünetei - pl vérezgetés. ne aggódj :O)
2014. jan. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még annyi, hogy a magzatvíz nem pisiléssel folyik ha folyik, hanem az akkor magától folyik, fekve ülve, bárhogyan azt nem tudod vissza tartani, de neked még alig van magzatvized. Majd a végén ha magzat víz fog folyni 38-40 héten akkor az esetleg állva kevésbé folyik mert állva a baba feje eltorlaszolja. Amúgy gyógyszertárban kapható teszt csík ami kimutatja ha magzatvíz folyik, de nem győzöm hangsúlyozni, hogy neked még nincs sok, és hogy azt nem lehet vissza tartani. 8 hetesen vetéltem egyébként el annak idején, és ott vér folyt nyoma nem volt magzatvíznek, egyszerűen elhal a baba és vér formájában ürül, nem "szüléssel" és magzatvíz folyással.
2014. jan. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek :))
2014. jan. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!