Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Átlátszó vizelet szerintetek...

Átlátszó vizelet szerintetek súlyos?

Figyelt kérdés
Pedig nem iszom ám olyan sokat. Ma ebédeltem tésztát, inni ittam 1 pohár energiaitalt, 1 pohár kólát, 1 bögre feketeteát tejjel és kb. egy liter sima vizet. Általában több bögre teát iszom, kólát nem szoktam csak ritkán, energiaitalt sem gyakran iszom. Vízből 1.5 litert igyekszem. Cukorbeteg lennék, vagy minek lehet még tünete? Nem fog hirtelen leállni a vesém vagy ilyesmi, ugye?
2012. okt. 21. 23:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
71%

? :)

A vizelet nagy rész víz, tehát átlátszik...:)

2012. okt. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
71%

Minél kevesebbet iszol annál sárgább a vizelet!

Mert a felgyülemlett méreganyagok kevesebb vizeletben jobban látszanak!

Tehát ha átlátszó a vizelet,az pont jó,mert folyamatosan ürül a vese méreganyaga!

2012. okt. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy átlátszó, hogy teljesen színtelen, egyáltalán nincs semmi sárga színe. Ennyire, mint írtam nem iszom sokat ezért nem értem...
2012. okt. 22. 00:11
 4/18 Expi ***** válasza:
81%

Az atlatszo vizelet semmilyen osszefuggesben nincs az elfogyasztott folyadekmennyiseggel! A tiszta atlatszo vizelet a vesek megfelelo mukodeset jelzik! Akkor lenne okod agodalomra,ha sotet,vagy nagyon zavaros vizelet tavozna! Ilyenkor laborvizsgalatok javalottak,vesefunkcios probak,feherjeszint,pH,tb!

Olyanert parazol ami a legtermeszetesebb :)

2012. okt. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
15%
terhes vagy
2012. okt. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Jó, de egyéb bajaim is szoktak lenni, szédülök néha, pedig a vérnyomásom rendben van olyankor is, a fejemben gyakran érzek valami fura nyomást, ez a vizeletes dolog meg ma történt először, tegnap még egészséges színe volt...
2012. okt. 22. 00:19
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ahogy látom, 2-3 litert megiszol mindenféle folyadékból, a tejet és levest még hozzá vettük, szóval lehet ettől színtelen és nem baj az.
2012. okt. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
#5 Aha, álmomban megjelent a Sátán és most várom az Antikrisztust. Nem szexeltem senkivel, csak ez történhetett!
2012. okt. 22. 00:21
 9/18 A kérdező kommentje:
Semmiféle levest nem említettem. :D De mondom, ennél több vizet és teát szoktam inni és soha nem volt még ilyen...
2012. okt. 22. 00:24
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Mondom, 1,5 liter víz, plusz a flesoroltak plusz ha még iszol tejet, eszel levest, bőven kijön 2-3 liter, és akkor indokolt ez így. De ha ez hirtelen lett ilyen, akkor nem tudom. Nekem mindig ilyen.:)
2012. okt. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!