Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Napok óta majd...

Mit csináljak? Napok óta majd megöl az ideg, de van egy madár ami befészkelt hozzánk és hajnali 3:30-tól sötétadésik csipog. Ha már meghallom szétmegy a fejem és ugyérzem fellrobbanok. Mit csináljak? üssem le a fészkét hátha elmegy?

Figyelt kérdés
ezzel mennyire ártok a babának?nem szándékos mert őt féltem de már nembírom tovább
2008. júl. 16. 11:57
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
23%
Nálunk is befészkeltek a madarak, amikor még az öcsém kicsi volt. Elviselhetetlen volt, hogy 5 madár csipogott egész nap. Anyu akkor leverte a fészket, velünk mindenképpen jót tett, a madarak meg biztos találtak más helyet.
2008. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
70%

Te is anya leszel,úgyhogy a fészkét ne üsd le,mert elpusztulnak a kicsinyei!

Vegyél viaszos füldugót a DB-ben vagy a gyógyszertárban,azzal nyugodtan aludhatsz.Ha pedig ideges vagy vegyél be Hova nyugtatót.Ezt terhesen is lehet és vény nélkül kapható.

Ne idegeskedj,pláne ne madárcsiripelésen.Az olyan szép!Örülj neki,hogy nem kamionok dübörgését kell hallgatnod!

2008. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
65%
Tudom, hogy idegesítő lehet de azért óvatosan a fészek leverésével mert lehet, hogy tele van tojással.Szegény kis pára képzeld ha összetöröd őket.Inkább költöztesd el, abból baj nem lehet.Csak macskabiztos helyen legyen.
2008. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
18%
Helló! Tudom miről beszélsz, annyi külömbséggel, hogy én nem szoktam felébredni rá hajnalba, csak reggel, de akkor hallom és estig be nem áll a szája. Ha ennyire zavar tényleg nem tudsz mást csinálni, csak hogy leütöd a fészket, vagy rendszeresítesz egy macskát. Amúgy hová fészkelt? Terasz?
2008. júl. 16. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
57%

Elsőnek üzenem:"biztos találtak más helyet.."

Pláne a repülni nem tudó kicsinyek,akik a betonon végezték!

Szép dolog!

2008. júl. 16. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
67%
Ha már nem költ a madár,akkor el fognak menni.Nyugi!És a fészkét ne bántsd!Csak emberségesen!Ők is élőlények!
2008. júl. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
a teraszra a házelé fészkelt,de a kicsik már kikeltek és őkis ezt csinálják egész nap.de akkor is megbolondulok már tőllük
2008. júl. 16. 12:08
 8/33 anonim ***** válasza:
76%

Nalunk is ugyanez van.

De nem usd le a feszket! A picik elpusztulnak, a nagy meg megzavarodik, megbolondul fajdalmaban. Lattam ilyet videken eleget, szivszaggatoan tudnak sirni/csipogni a kicsinyek utan.

Szerintem is vegyel fuldugot. Nekem hiaba van ket cicam, a feszek magasan van, igy hat hallgatom a panaszos nyavogast es a csipogast is :)

2008. júl. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
57%

Aludjál másik szobában,ami nincs olyan közel a teraszhoz.A füldugó tényleg nagyon jó és nem csak ilyen esetben.Olyan kipihent leszel,ha ezzel alszol,majd meglátod!

Ilyenre pedig ne is gondolj,hogy levered a fészket!Nem is értem hogyan jutott eszedbe?

2008. júl. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
csak úgy hogy már 3 hete ezt hallgatom és mostanra sokaltam be.
2008. júl. 16. 12:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!