Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljak? Napok óta majd...

Mit csináljak? Napok óta majd megöl az ideg, de van egy madár ami befészkelt hozzánk és hajnali 3:30-tól sötétadésik csipog. Ha már meghallom szétmegy a fejem és ugyérzem fellrobbanok. Mit csináljak? üssem le a fészkét hátha elmegy?

Figyelt kérdés
ezzel mennyire ártok a babának?nem szándékos mert őt féltem de már nembírom tovább
2008. júl. 16. 11:57
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
35%
FÜLDUGÓ!!! Miért nem akarod megfogadni a tanácsunk?
2008. júl. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:

költöztessétek el a fészket.én már rég megtettem volna.

én 3éve a galamboktól szenvedek, amik az erkélyen "hurrognak"pontban hajnali 5kor kezdik.és nincs fészkük, én tényleg nem tudok velük mit csinálni.tettünk fel hálót, így hozzánk nem járnak be, de alattunk ,felettünk,mellettünk, HURROGNAK.

ha van ilyen lehetőséged, hogy elköltöztesd őket, tedd meg!!!

2008. júl. 16. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
17%

ja, utolsó hozzászoló vagyok.

nehogy már a saját lakásodba füldugóval élj a "kis betolakodók" miatt!!!

2008. júl. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
39%

Igazad van utolsó válaszoló!Öljünk meg minden állatot a földön,akkor majd nagyon jó lesz!

Hát ennyi idiótát,ami itt van.Nem csoda,hogy itt tart az emberiség!Siralmas!

2008. júl. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
100%

hol olvastál olyat hogy öldd meg őket?


"ha van ilyen lehetőséged, hogy elköltöztesd őket, tedd meg!!!"

2008. júl. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
65%

Többen írták hogy költöztesd el őket ,hát nem tudom lehet e költöztetni madarakat fészkestől?!Lehet hogy akkor is elhagyják a kicsiket ha máshova rakod a fészket,vagy ha egyáltalán hozzányúlsz...

Valódi segítséget nem tudunk adni mivel nem minket zavar , de hogy a fészküket leverd az durva , mégiscsak élőlényekről van szó...

2008. júl. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 A kérdező kommentje:
azért kérdeztem hogy mit csináljak mert engem idegesit nem titeket.szivem szerint nemverném le a fészket de amit velem csinálnak már sok.a saját házmban meg nemfogok füldugozni hogy ha jön valaki meg ne haljam meg?van aki elfogadható válaszokat ir,de vannak bunkó emberek is akiknek nemkellet volna irni.csak a baba nyugalmáért kérdeztem mert neki nemakarok ártani azzal hogy idegeskedek,mert sokat vártam rá,és nemakarom elvesziteni.
2008. júl. 16. 13:01
 18/33 anonim ***** válasza:
En is minden reggel csicsergesre kelek es mar faj a fejem!Tenyleg nehez elviselni,bar en nem bantanam a madarakat,a koltoztetes jo ha megoldhato..a madar szerintem megtalalja a helyet..Nallam mag az a gond hogy tombhaz legalso emeleten lakok es hat itt a kertben rengeteg madar van..de feszek nem tudom hol,sehol, a bokron alusznak az ablakom elott,koran 5 kor van az ebresztojuk..ha rossz az idi becsukom az ablakot,nagyon jo hangszigetelo..de sokan elcsodalkoznak hogy miert idegesit a csipogas...hat nem tudom miert de zavar!
2008. júl. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
28%

Macska! Az tuti megoldja.

Én tutira leütném, van elég madár így is.

2008. júl. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
82%

hozzánk is befészkeltek, csak hozzánk(családi ház,albérlet) úgy, hogy a konyhában ugye ott volt a falban a lyuk a páraelszívónak, de a berendezés még nem volt bent, és belülről raktak elé egy ilyen recés kis "izét" (nem tudom hogy hívják :)), de kívülről nem raktak a cső végére semmit, és oda került a fészek, tele tojással.. de mi már csak akkor vettük észre, mikor kikeltek, és minden hajnalban rázendítettek.. a hálónk meg a konyha mellett volt pontosan, és a hálón akkor még nem volt ajtó sem :D úgyhogy képzelhetitek a hanghatást :D

de mi úgy voltunk vele, hogy a fülünkre nyomtuk a párnát, és úgy aludtunk tovább, és próbáltuk pozitívan nézni a kis család életét :D

amint kirepültek a kicsit, megszüntettük a fészket, és kívülről is betorlaszoltuk a lukat:) ennyit igazán kibírhatsz te is, ha a madarak hangjától így kiakadsz, milyen türelmes leszel majd egy síró kisbabával?!

mi lenne, ha a te szomszédaid is ki akarnának lakoltatni, mert hangs lesz a gyerek?!

gondolkodjál már!

sztem egy kismadár fajtától függően max két hónap után kirepül, és ahogy írod már három hete a vendégeid! már nem sok van vissza, utána meg szüntesd meg a fészket..

ennyi

2008. júl. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!