Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen mivel lehet kezelni...

Terhesen mivel lehet kezelni a hüvelybombát? 12hkm

Figyelt kérdés

2014. jan. 8. 12:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Canesten, de remélem nem időzített..:D
2014. jan. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Canesten.

Ez jó, hüvelybomba. Besírtam. :D

2014. jan. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Igen,egy betű eltérés és teljesen más jelentést nyer,sajnálom,elírtam!:)

Annyit még hogy a kúpot is lehet ilyen esetben,nem okozok vele kárt a magzat fejlődésében,egészségében?

2014. jan. 8. 12:56
 4/11 anonim ***** válasza:
66%
A doki ír fel neked kúpot, ezzel hatástalaníthatod a bombát, a Canesten-re rá van írva hogy terhesen ne használd. :)
2014. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én semmit sem alkalmaznék anélkül, hogy az orvosomat meg ne kérdezném (akár telefonon is). De ne halogasd mert a fertőzések veszélyesek terhesség alatt.
2014. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Canestent lehet nyugodtan használni, csak a kúpot ne az applikátorral helyezd fel. Semmilyen gondot nem fog okozni a babánál! A párod is kenegesse magát legalább 2-3 napig.


Ennek ellenére a legjobb lenne, ha elmennél a nődokidhoz és kérnél kenetvételt, mert a hüvelygomba is több fajta lehet, vagy akár súlyosabb fertőzést is elkaphattál, amire más készítmény kell.

A kezelést semmiképpen se hanyagold el, mert a gomba magában nem okoz gondot, de a gombás táptalajban előszeretettel fejlődnek a bacik, és egy baktériumos fertőzés viszont okozhat gondot a baba körül.

2014. jan. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Felhívtam,ő is a canesten kúpot mondta.Nem tudom hogy kaphattam el,ugyan is mióta tudom hogy babát várok nem voltam együtt a párommal aztán pár nappal ezelöt próbálkoztunk volna(óvszerrel) de abba kellett hagyni mert annyira fájdalmas,és kellemetlen volt.
2014. jan. 8. 13:51
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem csak elkapni lehet, hanem magától elszaporodik, mert kedvezőek lesznek a körülmények. Terhesség alatt könnyen kijön sajna. Nekem 2-szer volt terhesség idején, Canesten segített hamar, nyugodtan lehet használni, csak az applikátort ne használd, ez rá is van írva a betegtájékoztatóra.
2014. jan. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Canesten. És a kupot az aplika nélkül rakd fel. Terhesség alatt gyakran előfordul a gomba. Nálam is a 12. hétnél jött elő utána már nem.
2014. jan. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon aranyos az elírásod! :))

Canesten kombi, de a hüvelytablettát kézzel helyezd fel! Jobbulást kívánok!

2014. jan. 9. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!