Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik a jobb vitamin?

Melyik a jobb vitamin?

Figyelt kérdés

Kisfiammal az Elevitet szedtem ,meg is lett az eredménye pont ami ellen hirdették a tv-ban az lett a kicsi popsiján a keresztcsontjánál egy szép nagy luk,én ennek tudom be, és nem kívánom senkinek hogy ezt átélje amit mi 3 hetes sem volt és sos műtétet javasoltak az orvosok!!

Mind egy megvolt ,csak csunya a kis feneke!!

Elnézést elkalandoztam csak gondoltam tudatom!!

A kislányunkkal viszont a Gravidát szedtem végig és gyönyörű 3600 gr baba született belőle!!

Nos melyik a jobb mert hallottam már több fajtáról!

Lehetőleg ne a legdrágábbról irjatok lécci mert az nem tudjuk megfizetni !!


2014. jan. 8. 13:28
 1/4 anonim ***** válasza:
28%

valószinű le leszek pontozva, de azért leírom

nem kell terhesvitamint szedni, a magnézium+B6, a folsav és a c-vitamin bevitelre figyelj elsősorban, meg persze, ha vashiányos vagy, akkor arra.

ha megnézed a dobozán az összetételt és hogy egyébként milyen mennyiségbű vitaminra van szüksége egy kismamának (RDA), akkor láthatod, hogy ezek a vitaminok csak részben fedezik a napi vitamin és ásványianyag szükségletet.

inkább táplálkozz kiegyensúlyozottan. a zöldség-gyümölcs mellett figyelj oda a fehérjére, a gabonára, rostokra és az olajos magvakat se hagyd ki az étrendedből.


boldog babázást! :)

2014. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a gravidát ajánlották, az elején azt szedtem.

Szerintem és mások szerint is ez a legjobb mert együtt van az összes vitamin és nem kell kiegészítés.

Egyébként nincs szükség vitaminokra ha egészségesen táplálkozol, magadnak termeled a zöldséget, gyümölcsöt.

Vitamint én csak az első 30 napban szedtem.

2014. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors válaszokat

kedves első miért lennél lepontozva én nem pontozlak le ,ugy hogy ez a lényeg nekem hasznos volt nagyon is a válaszod, igen igazad van de sajna elég gyérül eszem szinte semmi gyümi meg ilyenek nem vagyok én nyúl ,nem tudok annyi gyümit enni, és ezért találták ki ezeket a vitaminokat !

És kislányommal jó volt bevált a Gravida ugy hogy eldöntöttem ezt fogom most is szedni!!

2014. jan. 8. 13:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Én inkább valami természetes alapút választanék pl a Flavon Kidset ajánlják kismamáknak,egy üveg 9000ami elég 2 hónapra tehát havi 4500.Természetes,tartósítószermentes.
2014. jan. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!