Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miket vizsgálnak pontosan a...

Miket vizsgálnak pontosan a vetélések miatti immunológiai vizsgálaton?

Figyelt kérdés
2014. jan. 8. 21:06
 1/4 anonim ***** válasza:
miért nem a vetélés kategóriába kérdezed meg?
2014. jan. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Azért,mert ebben a topicban többen aktívak és tudod itt is számtalan olyan nő van,aki sajnos már átesett ezen!

Köszönöm a hasznos válaszod,de ezért kàr volt megnyitnod a kérdést...

2014. jan. 8. 22:13
 3/4 anonim ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy elsősorban összeférhetetlenséget néznek, vagyis, hogy az nő szervezete nem termel-e antitesteket a párja spermái ellen, vagy - ami még rosszabb - a fejlődének induló embrió ellen. Azért gondolom, hogy ezt jelentheti, mert ahogy az immunrendszered egy vírussal szemben is védekezni kezd, úgy megindulhat ez a védekezési mechanizmus egy "ismeretlen" organizmus (embrió) ellen is.

Nekem két vetélésem volt, még nagyon az elején járunk a kivizsgálásnak, de gondolom, nálunk is sort kerítünk rá.

Kedves kérdező! Neked hány vetélésed volt és milyen vizsgálatokon estél át eddig?

"N"

2014. jan. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!!

Sajnos már kétszer vetéltem el én is! :(

Mi is még most kezdtük elejét venni a vizsgálatoknak,tehát még én sem nagyon tudok érdemben válaszolni ezzel kapcsolatban,a dokim ezeket a vizsgálatokat kérte elsőkörben:

belgyógyászati,immunológia és genetikai.

És Ti hol tartotok,milyen vizsgálatokra számíthattok?

2014. jan. 9. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!