Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti, hogy éreztétek magatokat...

Ti, hogy éreztétek magatokat a szülés előtti napokban?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Én semmi különöset nem éreztem, agyilag/lelkileg már iszonyatosan vártam, hogy történjen már valami. De semmi testi tünetem nem volt. Illetve annyi, hogy kedden egész nap távozott egy kevés nyákdugó, szerdán rendszertelen fájásaim voltak, és péntek hajnalra lett babám. De ezen kívül semmi egyéb nem volt pl. fáradtság, hasmenés, fejfájás stb.
2014. jan. 9. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Semmi extra nem volt, csak ilyen "utólag már tudom..." dolgok pl.: újra átnéztem a kórházi csomagot - ami nem jellemző rám, összerendeztem a papírokat a kórházba, hajat mostam logikátlan időpontban (ami véletlen pont a szülés előtti napra esett, depig előtte 1-2 nappal mostam...???? :-)) ) és persze vártam, pihentem, sétáltam, barátnőztem...
2014. jan. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Lues ***** válasza:
Én feltűnően fàradékony,kedvetlen voltam és még a mozgàs is nehezemre esett.
2014. jan. 9. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Rám a szülés napján tört a fészekrakó ösztön. Mentem ASK-ra, de előtte még fel KELLETT mosnom a konyhában és a fürdőben :D

Egyébként az előtte lévő napokban éjszaka sokat nyöszörögtem a férjem szerint (kicsit nyílogatott a méhszájam), viszont sokat és jól aludtam.

2014. jan. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem volt semmi jel. Se hasmenés, se jósló. Sem fészekrakás, sem főzési-takarítási vágy, még a csomagot is itthon hagytam volna ha a párom nem noszogat hogy vigyük.
2014. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

:-D

Én fura mód hétfő este csupira borotváltam mindenem,hajat mostam,a kórházi csomagot én is átnéztem,beraktam még 2flakon ásványvizet,és úgy feküdtem le,h.csillogott a lakás. De.mielőtt nekiálltam rendbe rakni magamat meg a lakást voltam ctg.-n. Semmi fájást nem mutatott,elvileg még lett volna 2hetünk a picurkámmal:-) És ami még fura volt utólag,h.nem a saját helyemre dőltem le du.pihizni,hanem a pici szobájába,ahová különben nem feküdtem le szundizni terhesség alatt. Na,a lényeg: kedden reggel elkezdett szivárogni a magzatvíz,nyugodtan elkészültem,párom sűrgetett:-D Bementünk a kórházba és estére megszületett a kisfiam!:-)

Amit szülés előtti nap gondoltam,az az volt,hogy lehet nem is vagyok terhes,csak valaki belém beszélte és lehet,h.egy nagy átverésnek vagyok a főszereplője!:-D Amikor megszületett(végül császár lett) kérdeztem az altatóorvos ,h.ugye ez a sírás igazi???De rögtön megmutatták így már elhittem,hogy Anya lettem!:-)

2014. jan. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!