Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megromlott a kapcsolatod a...

Megromlott a kapcsolatod a pároddal a terhesség alatt?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen!:-(
2014. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
nem
2014. jan. 9. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

nem, ugyan olyan kiegyensúlyozott és boldog. a boldogságból még több van :)


16 hkm

2014. jan. 9. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Az első terhességem alatt még javult is. A második alatt kicsit romlott, a szülés után kb. fél évre lett újra olyan a kapcsolatunk, mint rég.

Nálatok, kedves kérdező? Hogyan alakul/alakult?

2014. jan. 9. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

1. nalatok mik az okok?

utolso- igen megromlott, az én hisztijeim miatt, és azért, mert nem kivanom a szexet és hanyagolom öt, kitart mellettem, nincs veszélyben a kapcsolatunk, szeressük egymást. De tény, hogy a terhesség elött szenvedélyesebb szerelem volt :-) Remélem a szülés után minden a régi lesz, imádom öt, de néha annyira fáradt vagyok, hogy nehezemre esik kimutatni is.

2014. jan. 9. 11:38
 6/9 anonim ***** válasza:
nem, a szülés utáni időszak viszont igencsak próbára tett
2014. jan. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
igen.nem állt mellettem(nem tervezett baba volt valamilyen szinten érthető).nagyon rosszul esett.most olyan a kapcsolatunk mint előtte
2014. jan. 9. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tica0121 ***** válasza:
Nem romlott meg. Problémás volt a terhességem, de végig mellettem állt, azt kell mondjam várakozáson felül. És azóta is mindent megtesz a család boldogulása érdekében. Szerencsés vagyok!
2014. jan. 9. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
1vagyok! 1terhesseg alatt nem kivantam a sexet, hisztis voltam es sajnos terhessegi depresszioval kuzdottem! 2dik baba nem volt tervezveő minden képpen szerette volna en nem! Ismet sulyos depresszio egesz terhesseg alatt, orvostol orvosig hovy vki csinaljon vmit mielott kart teszek magamban vagy a bababan! 38+5 on egy makk egeszseges kislanynak adtam eletet! Szopiztattam tokeletes volt minden! Az elso 3honap nagy proba volt en hulla faradt semmi segitseg pici egesz ejjel uvoltott hasfajastol! Most a nagy 4 a kicsi 1eves most volt egy jo idoszak ami fel wv volt de most olyannyira megromlott h a valast fontolgatjuk! Nem segit! Az en csaladom 900km re az ő anyja 2utcanyira! Soha nem segitett es sztem nem is fog! Ha megkertem csak kifogasokat keresett h miert nem!
2014. jan. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!