Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki az aki a terhesség alatt...

Ki az aki a terhesség alatt undorodik a fokhagymától? Milyen nemű lesz a babája? Van e összefüggés?

Figyelt kérdés
2014. jan. 9. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:

én mindig is nagyon szerettem, nem undorodtam az elején sem és most sem. Mivel szerettem ezért kívánom is, de mint tudjuk kerülendő. Nem tiltott de nem is ajánlatos enni.

Nem hallottam még arról, hogy a fokhagymától való undorodás összefüggésben áll a nemmel.


16 hkm

2014. jan. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak azért kérdezem mert a fiaimmal megettem nem zavart az illata, most meg csak megérzem és öklendezek annyira zavar. Kiváncsiság :)
2014. jan. 9. 08:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Én fiút várok, de undorodom a fokhagymától. Mondjuk előtte sem nagyon szerettem. :)35 hkm
2014. jan. 9. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még csak 9 hetes vagyok, de én mindentől undorodom. Sajnos:-(
2014. jan. 9. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Még mindig rosszul vagyok tőle (20. hét, 2 kisfiú). De a kislányommal sem bírtam. Mikor nem vagyok terhes, akkor szeretem :)
2014. jan. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!