Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kävétol meg a csokitol...

Ha a kävétol meg a csokitol sem érzem, hogy rugdosna akkor baj van? A hätamon fekszem és nem érzem. Mit tegyek, hogy csinäljon valamit? Eddig éreztem este rendessen, hogy rug. Utojära tegnap este 11kor éreztem.19+1 hkm

Figyelt kérdés

2014. jan. 10. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha eddig rendszeresen érezted, én bemennék az ügyeletre. Legfeljebb fölöslegesen mentél,de megnyugszol.
2014. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni.

Nekem még ilyenkor voltak napok, h kimaradt, h nem éreztem mozgást, de soha nem volt gond.De te tudod.

34 hkm(3.baba)

2014. jan. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem szerezz be egy szívhangfigyelőt ilyen esetekre. Kicsit meg is mozgathatod a hasad, vagy sétálj egyet és úgy feküdj vissza, ha mindig semmi, csekkoltasd a babót az ügyeleten, mert addig nem fogsz megnyugodni.
2014. jan. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor teszed még fel a kérdésed egy nap alatt? Menj orvoshoz ha bizonytalan. 3. kérdésed olvasom ma
2014. jan. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
El lett ma már mondva neked 100-szor, hogy ilyenkor még nem biztos, hogy minden nap érzed. Ha ma mégegyszer megkérdezed, akkor is ugyanez lesz rá a válasz.
2014. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy kicsit tul aggodod ezt a terhesseget.Az elmult 2 napban vagy 10 kerdest olvastam mar toled...
2014. jan. 11. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
egy èven belül kèt vetèlès utän abban az èvben estem teherbe johogy ideges vagyok.orvosnäl is voltam anyira kiidegölt a kèt spontän vetèlèsem öszevoltam omolva.ès amilyen csalädi ideggel èltem meg a gyerekkoromat aztän kèt vetèlès örülök,hogy ez megmaradt meg boldog häzasägban èlek ès mèg csak 20èves vagyok.bocsänat hogy tul aggodom.de azt az èletet amit èn kaptam senki ne kivänja magänak.köszönöm
2014. jan. 11. 09:22
 8/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Szia! Megnyugtatásul írom - függetlenül attól, hogy hányszor tetted fel amkrdést, mert én is aggódód vagyok - hogy amikor nem éreztem mozgást, én is megpróbáltam bevetni minden neten olvaott praktikát, csokit, hideget, szénsavasat, satöbbi. Semmire nem reagált. Kénytelen voltam beletörődni, hogy majd akkor mozog, ha ő akar. Hozzáteszem, nekem melsőfali a lepény, ez állítólag befolyásolja azt, h mennyire érezhető a mozgás, ráadásul a védőnő is megnyugtatott, hogy simán lehet, h nekifeszíti a gerincét a hasamnak, és hátrafelé rugdos, azt meg aztán várhatom, hogy megérezzem.
2014. jan. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Képzeld én 4 vetélésen vagyok túl, közülük az egyik 22 hetes terhesség volt. Úgyhogy nehogy azt hidd csak a te vagy az egyedüli aki aggódik. Elmondták itt már hogy ilyenkor még alig lehet érezni,de ha ennyire nyugtalan vagy miért nem mész orvoshoz? Túlparázni se jó a terhességet mert az se tesz jót.
2014. jan. 11. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Vegyél egy szívhang figyelőt :)
2014. jan. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!