Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha a kisbabäm este 10-11ora...

Ha a kisbabäm este 10-11ora felé is rugdos a pocimban jobban, mint nappal, akkor születése után is sokat kel fel éjjel? Meg nehéz alvo lesz? 19 hkm

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 23:02
 1/4 anonim ***** válasza:
nyugi nekem is éjjeli bagoly volt. szerencsére nagyon jó alszik este elejébe egyszer kelt fel most 8hónapos és este 8kor már alszik és reggel 7-8 fele kel:)))))
2014. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hát az én lányom is így volt, este 10 után kezdett rá, amikor vízszintesbe kerültem és pihentem volna. Hajnalban pedig 3-4 körül kelt és keltett engem is :)

Ennek ellenére nagyon jó baba volt mindig, 4 hónaposan már átaludta az éjszakát, és nagyon jó alvó volt egészen addig, amíg meg nem őrítette a mozgásfejlődés (járástanulás), 10 hónapos kor körül. De azóta is elég jókat alszik.

De szerintem sokaknál így van ez, hogy este, mikor lefekszik az ember, akkor indul be a bugi, legalábbis egyik barátnőm is ezt mesélte..

2014. jan. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
elvileg este mikor te nyugton vagy akkor kezd el jobban ficánkolni!
2014. jan. 10. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Az enyém állandóan 10 után kezdte a műsort, volt, h éjfélig vadul rugdosott. De 4 hós kora óta átalussza az éjszakát , 8 körül feküdt le mindig és 99%-ban nagyon gyorsan elaludt.

Úh az én esetemben semmi összefüggés nincs.

2014. jan. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!