Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek mennyit mozgott a...

Nektek mennyit mozgott a babátok 36-39 hetesen?

Figyelt kérdés
Védőnő szerint óránként kellene 10-szer, de nekem jó ha 34 óránként mozgolódik, de az is inkább csak helyezkedés mint rugdosás, ugye az nem baj? Sokszor fel kell keltenem már hogy mozogjon :(
2014. jan. 11. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
2014. jan. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én 35+2 vagyok, de elég sokat mozog hála az Égnek a kisfiam. A tied nagyon keveset mozog. Én biztos, hogy bemennék az ügyeletre. Egy CTG nem ártana. Nekem úgy mondta a védőnő, hogy naponta egyszer egy étkezés után minimum 10 magzatmozgást kell érezni. . .
2014. jan. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 gabszem ***** válasza:
borzalmasan sokat. még szülés közben is
2014. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálam 36+3 hetesen nagyon változó. Ma egész nap ment a móka, tegnap alig mozgott. Annyit mondott az orvos, hogy tankönyv szerint elvileg 20 mozgás/óra, de ne erre figyeljek, hanem arra, hogy önmagához képest hogyan mozog. Ha neked ilyen nyugodt babád van, akkor ilyen kis nyugodt. Evés után nálam is ébresztő van általában, te nem szoktad akkor jobban érezni?
2014. jan. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De evés után kicsit aktívabb, főleg este , reggel és hajnalban érzem mozogni , viszont 2 napja kicsit belassult . Napközben amúgy is csak 3-4 alkalommal érzem . amúgy 38 hetes vagyok lehet már nagyon szűkös a helye azért nem tud annyit mozogni inkább csak nyomja ki magát :)
2014. jan. 11. 20:25
 6/6 anonim ***** válasza:
38 hetes vagyok, és ma kimondottan rengeteget mozgolódott, rugdosott. Vannak napok, amikor lustibb, de általában mindig mozgékonyabb :D Főleg étkezések után és lefekvéskor este :)
2014. jan. 11. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!