Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A ti babátok is különösen...

A ti babátok is különösen sokat mozgott este és éjszaka? A frontot érezné?

Figyelt kérdés

Általában éjjel nem mocorog. Este és ilyenkor 5 körül mozdul többet. De most este is rengeteget mozgott és éjjel is. Gondot nem jelenthet igaz?

36 hetes km


2012. szept. 13. 05:04
 1/2 anonim ***** válasza:

az én lányom az éjjel semmit nem aludt, este 10 és reggel 5 között folyamatosan rugdalta a hasam, már komolyan féltem hogy léket kapok miatta, de szerencsére nem :) lehet a front miatt volt, máskor nem mocorog ennyit, pedig nagyon eleven baba



25 hkm

2012. szept. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az én kislányom időjárástól függetlenül este 8tól megállás nélkül helyezkedik reggel 8ig kb.Nagyon kellemetlen,mikor egész éjjel az ággyal kötekedik.Lehet nem fér már el és befordulva szerintem még mindig nincsen.ÉS nagyon régóta csinálja ezt már megállás nélkül.37hkm
2012. szept. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!