Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tini koromban sajnso csikos...

Tini koromban sajnso csikos lett a combom eleg erosen, es a mellem enyhen, hirtelen noiesedtem?

Figyelt kérdés

szerintetek igy biztosan csikos lesz a hasam is? 154cm es 46 kg vagyok, sosem volt tulsuly problemama, igy nem tudom h ha hizok akkor is becsikosodnek e...

14+5 hkm



2014. jan. 12. 12:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Tini koromban nekem is csíkos lett a csípőm, elég durván. Lila striáim lettek. Aztán szépen fokozatosan elhalványultak, már szinte észre sem vehető.

A terhességgel 28 kg-ot híztam, nagyon vizesedtem is. Egyetlen csíkom sem lett a terhesség alatt. Viszont a szülés másnapján mind a két combon, oldalt csúnyán szétrepedt a víztől, és a melleim is csíkosak lettek egy picit, amikor belövellt a tejem. Mára ezek is annyira elhalványodtak szerencsére, hogy aki nem tudja, hogy vannak, nem is látja.

De ez biztosan alkat kérdése is, anyukám pl egyáltalán nem lett csíkos soha, pedig szült 2 gyereket, majd pajzsmirigy problémák miatt nagyon meghízott.

Annyit azért ajánlok, hogy kenegesd a pocakot, én is ezt tettem. Biztos, ami biztos! :)

2014. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

en anyukamnak is csikos, de nem tudom h terhessegtol, vagy mert hirtelen hizott az evek folyaman...

12. hettol minden furdes utan testapoloval kenem, hat csak annyit tudok tenni h remenykedem...

koszonom a valaszod!:)

2014. jan. 12. 12:32
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is csíkosodtam tini koromban, meg felnőttként is, amikor híztam, de terhesen nem lett egy új sem, pedig óriási hasam volt.
2014. jan. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tinikoromban nekem is lettek striáim a csípőmön, amik mára szerencsére nem látszanak, vagyis nem olyan feltűnőek. Vettünk krémet, hogy megelőzzük a csíkokat, hiszen ugye tudtam magamról, hogy hajlamos vagyok rá...hát ez semmit nem használt. A hasam rettentően csíkos lett, de szerencsére csak az. Úgyhogy ez szerintem tiszta genetika. Anyukám 3 gyereket szült, egy darab striája nincs. Szerencsés alkat :D
2014. jan. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!