Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki ilyen szoptatóspárnát...

Aki ilyen szoptatóspárnát vett! Meg voltatok vele elégedve?

Figyelt kérdés
[link]
2009. dec. 1. 14:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Én nem vettem, varrattam anyósommal, nekem kényelmes volt párnán szoptatni, de hamar kinőtte a babám. 4 hós, de már lelóg róla és már nem használunk szoptatásra, de kényelmes, ezért megtartottam tv-zéshez.
2009. dec. 1. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vettem, hanem először kölcsön kaptam, majd varrattam.Egész jó volt, de sajna egy hónap után tápszeres lett a baba.A férjem igazán jól tudott vele aludni.:)
2009. dec. 1. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Szia!amig nincs baba neked jó,isteni segitség az alvásnál,késöbb meg a babád fogja birni mert teljessen felveszi a formáját,nem csak szopinál de a játéknál is.CSak mikrogyöngyöset vegyél az sokkal jobb szerintem,nekem van szivacsos is, szerintem az nem veszi úgy fel a formát.
2009. dec. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
A mikrogyöngyös az olyan,mint a hungarocelgolyók?
2009. dec. 1. 15:09
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen, az konkrétan azt jelenti:)

Azért kérdezd meg,akitől veszed, h megvannak-e a plusz golyók, mert eléggé összeesik a használattól.

Én már a terhességem 4. hónapjától ezzel aludtam, igaz a szoptatáshoz nem tudtam használni, mikorra rájöttem, h körém kellett volna tekerni, már nem volt tejem, (akkor volt 2 hós a fiam).

2009. dec. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen olyan, és szerintem is csak olyat vegyél ha veszel, mikrogyöngyöset.
2009. dec. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Én a teszveszen vettem mikrogyöngyös, cserélhető huzatos, pótgyöngyös párnát. Na de szép hosszú lett.

Mikor már nőtt a pocim eszméletlen kényelmesen tudtam vele aludni, aztán szopihoz használtuk, most meg már a lányom cibálja, hömbölög vele. :D

2009. dec. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Bocsi az offért, de aki varratta, az hol vett gyöngyöt hozzá?
2009. dec. 1. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem kétféle is van (egyik Anyumnál, bababiziben vettem 2200-ért, az nem kinyújtható, hanem patkó formájú.ülni, pihizni nagyon jó vele, a másik kinyújtható, hosszú, az kicsit drágább volt, azzal aludni nagyon jó meg pihizni fekve), mikrogyöngyösök, én is kerestem hozzájuk töltetet, de nem találtam. Nekem nagyon megérte, mert hát és derékfájós vagyok, ezek nélkül kikészültem volna, ha nem tudok pihenni rendesen. Én kb a 4.-5. hónaptól használom. 33 hetes kismami
2009. dec. 1. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én méteráru boltban találtam hozzá gyöngyöt.
2009. dec. 1. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!