Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tapasztalt valaki olyat, hogy...

Tapasztalt valaki olyat, hogy éjjel is hányingere volt? + Ikresek! Milyen tüneteitek voltak az elején?

Figyelt kérdés

Várandósság 5-6. hetében járok, nappal szédülök, émelygek, stb... és most az éjszaka nagyobb részében is rosszul voltam. Volt valakinek hasonló? Második baba, elsőnél feleennyi, feleilyen erős tünetem nem volt.

Ebből lehet következtetni arra, hogy vajon többen vannak? Ikresek, Ti milyen tüneteket produkáltatok?

Köszönöm a válaszokat!


2014. jan. 13. 06:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Én csak este illetve éjjel hánytam és émelyegtem.Napközben sok erőm volt,estére mintha kicseréltek volna,az ágyig is alig vonszoltam vissza magam.Egy fiam lesz.
2014. jan. 13. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak egy babó van a pociban, de én a 13. héti géjjel nappal rosszul voltam. Volt hogy arra keltem éjszaka hogy öklendezem. Szerencsére egy hónapja elmúlt
2014. jan. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Április 3.-ára vagyok kiírva ikrekkel, de én egyáltalán nem voltam rosszul. Se egy hányinger, se semmi. Syóval ez teljesen alkat kérdése.
2014. jan. 13. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Mindegyik hasznos volt! 8-)
2014. jan. 13. 08:37
 5/7 anonim ***** válasza:
Ikreim vannak, nem voltam rosszul. Egyetlen terhességi tünetem a gyomorégés volt félidőtől.
2014. jan. 13. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Vannak ikreim is és alig voltak tüneteim. Az egykével rosszabbul voltam.
2014. jan. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nalam is csak egy baba van,de en is sokat voltam rosszul ejjel,ha jol emlekszem 6 hetesen,viszont nekem 2-3 het alatt elmult. :)
2014. jan. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!