Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15hetes vagyok. Éjjel szúrt...

15hetes vagyok. Éjjel szúrt kicsit a hasam. Reggel volt egy kis barna a wcpapíron. Csak ott. Azóta viszont semmi. Menjek dokihoz? Baj lehet?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 10:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, menj be az ügyeletre. Ilyen idős terhesen már nem lenne szabad barnáznod. Nekem is volt ilyen 21 hetesen és kaptam rá gyógyszert.
2013. nov. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én bemennék. Terhesség alatt sok minden miatt lehet barnas folyás, pecsételés és nem kell rögtön rosszra gondolni, de komolyabb dolog is lehet. Picit levállhatott a méhlepény, nyíló méhszáj stb.
2013. nov. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A doki nem látott semmit és gyógyszert se adott. Azóta nem barnáztam egyáltalán. De én akkor is félek,nehogy baj legyen.

Kedves Első! Neked mit mondtak és milyen gyógyszert kaptál?

2013. nov. 24. 15:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!