Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Debreceni klinikán megbízható,...

Debreceni klinikán megbízható, kedves és ügyes szülésznő?

Figyelt kérdés

Akinél a kisfiamat szültem, sajnos már nem dolgozik ott :(

Tudtok ajánlani valakit jó szívvel?


2014. jan. 13. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :) ha esetleg megtudsz valamit szólnál?
2014. jan. 13. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze :) Remélem, mihamarabb kapunk tippeket :) Mikor szülsz?
2014. jan. 13. 13:48
 3/9 anonim ***** válasza:

Lazáné Évát nem ajánlom.Nála szültem,de nem voltam vele megelégedve.Jót halottam Szabó Zsuzsáról és Szutornéról.Nekem nyáron lesz esedékes a szülésznő választás.:)Választott orvosotok van?

9hkm

2014. jan. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nekem van. 13+5 vagyok, így nekem is nyárra esedékes, de azért már kérdezgetek. 30. hét körül meg szeretném keresni a választottamat. Szutorné nem dolgozik júniusban, a kisfiammal júl. 10-re voltam kiírva és nem vállalt, mert jöhet előbb is. igaza lett, jún. közepén szültem.
2014. jan. 13. 15:09
 5/9 anonim ***** válasza:

Elsõ vagyok, akkor èn egy kicskt el vagyok maradva, június elejère vagyok kiírva, most leszek 19hetes se orvosom se szülèsznõm a korhàzon is vacilàlok mèg. A klinikàk 20 percre van ezert ez szimpibb, sajnos nem gyökeres debreceni vagyok így senkit, semmit nem ismerek. Most elõször jàrok korhàzba itt. Terhes tornàkat, rogramokat is keresek mèg :*(

Elõször Czifra Imre mmaganrendelèsère jàrtam nagyon meg voltam elègedve de sajnos nem bírj pènztàrcànk vèfig, rendelèsen nem vàlalt. Körzetiskènt most Szèkely Pèter 2 vagyok, nem szeretem, kb kètszer beszèltünk, meg sem nèzett odalent...szóval mostmàr kellene valaki megbízhatö, így egyre ijesztõbb...bocsi a kisregènyèrt kitört belõlem :*(

2014. jan. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Terhestorna van heti kétszer a Malomparkban, nagyon szuper!

Van terhesjóga is a Nagyerdőn a Belső Csend jógastúdióban, azt is ajánlom.

Nekem Czifra dr. az orvosom, nála szültem a kisfiamat is, de ő az első két UH-ra hívott a magánrendelésére, a 12 hetes vizsgálaton már a klinikán voltam nála. Nagyon rendes, alapos, csak talán már túlságosan is alapos néha.

2014. jan. 13. 18:37
 7/9 anonim ***** válasza:
Köszönöm, èn is nagyon szerettem, màr gondolkodtam rajta hogy valahogy visszajussak hozzà....lehet megkeresem ès mègegyszer beszèlek vele...
2014. jan. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Szerintem Dr.Bartha Tünde a legjobb.
2014. jan. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen, csakhogy ő szülész-nőgyógyász szakorvos. Mi pedig szülésznőt (bábát) keresünk.
2014. jan. 17. 17:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!