Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok nektek volt már olyan,...

Lányok nektek volt már olyan, hogy fájt?

Figyelt kérdés
34. hétben vagyok és néha akkorákat rug a babaám,hogy kimondottan fáj. De nagyon,már sírok tőle néha. Másnak is volt már ilyen?

2014. jan. 14. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Igy a végefelé ez teljesen normális!
2014. jan. 14. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen és nagyon rosz volt. mármint nem az h rúg mert azt imádtam hanem ahogy rúgott. :))) meg az is fajt amikor helyezkedett és ott alul feszített.
2014. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen, ez volt az az idő, h már nagyon megakartam szülni. A végén kiderült, h teljesen elszámoltak és 13 nappal hordtam túl a picit, azonnal indították.
2014. jan. 14. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
35+5 vagyok. Ma sikerült akkorát rúgnia, hogy betalált valami idegbe és szó szerint összeestem :) De rendszeresen okoz hasonló "édes" fájdalmakat :)
2014. jan. 14. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!