Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz lányok, nektek mennyire...

Szűz lányok, nektek mennyire fájt a nőgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Mert nekem eléggé, lehet, hogy másik orvoshoz kellett volna mennem, vagy az mindegy?
2013. szept. 22. 13:26
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
mikor fájt a lábadat mind két kezével fogta?
2013. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy elvileg nem szabadott volna turkálnia odabent... :/
2013. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 PriKillerZelee válasza:
Végülis mindeggy hová mész, az orvos az orvos valaki suta / valaki egész okos , ha meggyőzően beszél érdemes odamenni , de ha nem akkor haggyd ott hidd el !
2013. szept. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem fájt, de nekem fertőzésem is volt, tehát ez is betehetett. Ne feltétlenül az orvost okold.

Mellesleg igen, persze hogy fájhat, mert nagyon szűk voltam akkor még, és kicsit rá is görcsöltem. Szóval szerintem nem az orvos hibája.

2013. szept. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nekem nem fájt, csak kicsit kellemetlen volt. Hát, nem tudom, baj volt-e az orvosoddal, én (sajnos) SZTK-ban voltam, nagyon ocsmány módon viselkedett a doki... Szóval inkább fizess érte, de ezt ne vállald be. Ráadásul én még egyedül is mentem, 17-18 évesen, az sem előny.
2013. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha szűz vagy akkor análisan vizsgált volna meg mivel egy orvos észreveszi, hogy hatoltak-e beléd már vagy nem.
2013. szept. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De engem meg kellet vizsgálnia, miért ne vizsgálhatott volna meg? Pláne 20 évesen. Itt most amúgy sem ez a lényeg.
2013. szept. 22. 13:30
 8/9 A kérdező kommentje:
Istenem, ne mondd már meg, hogy vizsgált meg a doki engem. Képzeld, nem análisan, hanem hüvelyen keresztül. Nem is engedtem vona, hogy ott nyúlkáljon. Egyébként nem fertőzés miatt voltam és nem kórházban, hanem maszeknál.
2013. szept. 22. 13:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Barátnőm szüzen ment el fogamzásgátlót felirni 21 évesen. Kiröhögték és nem hitték neki hogy az, és elég ganéúl bántak vele...
2013. szept. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!