Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 36hetesen zárt méhszájjal...

36hetesen zárt méhszájjal tehetek fel canesten kúpot?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam nst-n és orvosnál is megnézte a méhszájam,teljesen zárt vagyok,mondtam hogy mintha egy picit viszketne kivül ,canesten krémet mondta hogy nyugodtan,és lactofeelt is lehet,de ma du annyira éreztem hogy belül is viszket.

a betegtájékoztatón az irva van hogy szülés előtt hüvely fertőtlenitésére is alkalmas,gondolom akkor lehet,nem?


2014. jan. 15. 22:56
 1/4 A kérdező kommentje:
...de azt pont nem kérdeztem meg hogy ha viszket jobban a kúpot használhatom e.
2014. jan. 15. 23:01
 2/4 anonim ***** válasza:
Az alapján amit írsz, nekem is úgy tűnik h lehet használni. Azért a bizonytalanság miatt telefonálhazsz is dokinak!
2014. jan. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használhatod!

37 hetesen én már 1 ujjnyira nyitva vagyok, pont tegnap voltam orvosnál. Nekem is hasonló tüneteim vannak és simán írt fel az orvosom gomba ellen kúpot. Sőt kifejezetten mondta, hogy használjam, mert egy hüvelyi szülésnél nagyon nem jó, ha a gomba miatt érzékeny vagy éppen gyulladt a nyálkahártya.

2014. jan. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Canesten G-t biztosan használhatod, a simát nem tudom.
2014. jan. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!