Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetesen baj, ha nem minden...

20 hetesen baj, ha nem minden nap érzem a babát?

Figyelt kérdés
Egy hete éreztem elsőnek, azóta 2szer... Baj,h m.ég nem folyamatosan érzem? Mellső fali lepény
2014. jan. 16. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem, majd a 24. héttől.
2014. jan. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem baj, de nekem épp ezért lesz szivhang figyelöm hogy ne kellejen ezen is fölöslegesen aggódnom, sajnos anyósomnál volt magzat elhalás 7 hónaposan ráadásul nem találták az okát, tehát nem fizikai ok mkiatt volt mint köldökzsinóron csomó stb.

Mi sok éve küzdünk a babáért igy én nem fogok még feleslegesen ezen is aggodni inkább ráhallgatok naponta vagy ha épp nyugiba van és eszembe jutna aggódni. nekem megér ennyit a készülék, használtan már 5000 Ft-tól van. újonan kb. 10000.

2014. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem baj, még sok helye van. Én 20 hetesen még nem is éreztem, 21 hetesen éreztem először.
2014. jan. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
#2 - sima sztetoszkóp is jó ilyen célra és jóval olcsóbb, ha valakinek az ár lenne visszatartó erő.
2014. jan. 16. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Engem is kikészít a fiam most vagyok 19 hetes és nem éreztem még talán csak egyszer...
2014. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem!

Én kb a 22.-23. héttől érzem rendszeresen, naponta. Már nagyjából meg tudom mondani, hogy mikor van ébren, akkor kifejezetten figyelem, hogy mennyit mocorog.

De egyrészt napról napra aktívabb, másrészt neki is vannak nyugisabb és idegesebb napjai.

2014. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem!

Én kb a 22.-23. héttől érzem rendszeresen, naponta. Már nagyjából meg tudom mondani, hogy mikor van ébren, akkor kifejezetten figyelem, hogy mennyit mocorog.

De egyrészt napról napra aktívabb, másrészt neki is vannak nyugisabb és idegesebb napjai.

25 hkm

2014. jan. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!