Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért nem érzem még a babám?...

Miért nem érzem még a babám? 19 hetes vagyok, ez a harmadik terhességem. Előzőeket kb 17-18 hetesen éreztem már.

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 15:09
 1/4 A kérdező kommentje:
176cm vagyok és 74 kiló vagyok. Van rajtam egy kis plusz,esetleg ez befolyásolhatja?
2013. dec. 15. 15:40
 2/4 anonim ***** válasza:

igen, a túlsúly is befolyásolhatja.


Mellsőfali méhlepénnyel később érzi az ember.

Az is lehet, hogy a baba nem úgy fekszik és rúg, hogy te azt érezd.

2013. dec. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az előző terhességemnél mellső fali volt,de most nem az.
2013. dec. 15. 18:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is a harmadikat várom, 21 hetes vagyok, a 17. héttől érzem. Az első kettőt csak a 20. héten éreztem először.

Én a helyedben a megnyugvás miatt elmennék a védőnőhöz és kérném hogy hallgassa meg a szívhangot. Biztosan szívesen megteszi, sőt ez a dolga!

Egyébként valószínűleg nincs baj, de én is megnyugszom ha hallom h minden oké odabenn!

További szép babavárást!

2013. dec. 16. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!