Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire megbízható az orvos...

Mennyire megbízható az orvos tippje a nemre 12 hetesen?

Figyelt kérdés
2014. jan. 16. 16:29
 1/10 anonim ***** válasza:

12 hetesen még csak találgatás, gyakorlatilag alig látszik különbség.

Nekem 13 hetesen 4d ultrahangon nem is volt hajlandó elárulni még a tippjét sem a szonográfus.

2014. jan. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha profi a szonográfus,akkor 99%. Persze jó minőségű gép is kell.Tehát a gép felbontásától és a szonográfus tapasztalatától függ.


Akihez én járok,a tág családban már 5 gyereket talált el pontosan a 12. héten, köztük az enyémet is(most már van akkora, hogy én magam is látom UH-n).

2014. jan. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy tipp, vagy sem :) Ha látszik akkor egy hozzáértő 90%-ra megmondja (nekünk is megmondták és bejött)
2014. jan. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk fiút mondtak - az lett

Állítólag a profi a fiúkat ennyi idősen már meg tudja mondani 99%-ra.

2014. jan. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

jó géppel tapasztalt szakember már elég konkrétat tud mondani ha jó a belátás :-).

Nekünk bejött. Mondjuk én is elég hamar kitaláltam hogy az biza nem nunus ami ott fityeg, nehéz lett volna mellé lőni.

Privát vélemény, de szerintem ha fiú egy magzat, azt könnyebb látni.

2014. jan. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

nekem a 12. heti ultrahangon fiút mondtak és most már biztos, hogy az is. :)

33 hkm

2014. jan. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem még nem tippeltek, jövőhéten megyek ultrahangra. Ismerősömnek mondták 12 hetesen hogy gondolkodhat a fiú neveken azért gondolkodtam el, mennyire biztos ilyen hamar. De mi van ha a köldökzsinór van a lába közt és azt hiszik kukinak? Lányommal csak 24 hetesen derült ki 4D-n, fura hogy van akinek ilyenkor is megmondják,
2014. jan. 16. 17:10
 8/10 Julie S ***** válasza:
Nálunk profi szakember jó géppel lányt mondott. És lány is lett. :)
2014. jan. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

nekem a doki fiút mondott biztosra. 15. héttől pedig csak lányt mondtak.Most már biztos,hogy lány lesz :)

32hkm

2014. jan. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 12 hetes genetikán az istenhegyin eltalálták a nemét (lány) pedig nem is emlékszem, hogy benézett volna konkrétan a lába közé. Talán ilyenkor másból is látják vagy passz. vagy nagyon profi volt...vagy csak beletrafált :D
2014. jan. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!