Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen "gyengébb" módszerek...

Milyen "gyengébb" módszerek léteznek a székrekedés megszüntetésére? 21 hetes vagyok

Figyelt kérdés
Gondolok itt joghurtra, mint az actimel, vagy az activia. Van akinek ez bejött? Nem akarok egyből drasztikus módszereket alkalmazni...
2008. júl. 17. 10:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Nekem a Kubu jött be nagyon. Ha délután megittam egy kis üveggel másnap nem volt semmi gond. A barátnőmnek az activia jött be. Érdemes ezeket kipróbálni, legfeljebb neked nem válik be, de veszíteni nem veszítesz vele semmit.
2008. júl. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Nekem meg egy erett oszibarack jott be..azota elmulott ez a gond..22 hetes kismama
2008. júl. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Szilva, barack és társai. Rostos, lédús...isteni! Nyammm :-))) Ja: hatásos.
2008. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
A barackot próbáltam, sajnos nem jött be, majd mindennap eszem 1-2szem barackot. :(
2008. júl. 17. 10:32
 5/17 anonim ***** válasza:
Zabkorpa? Valami olyannal kell, próbálkozni, ami tele van rosttal. És továbbra is a gyümölcsök. Esetleg lenmagolaj. Napi 1 kiskanál. Ilyesmikre gondolnék.
2008. júl. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Kamillatea:)Sütőtök lé.
2008. júl. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
sok tej es joghurt, esetleg kombinalva szilvaval :-)
2008. júl. 17. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, én is szenvedek rendesen.

Egyik gyümölcs sem vált be, az őszibarack meg főleg, olyan gyomorsavam lett tőle, hogy csak na.

Viszont a Kubut még nem próbáltam.

Tejtermékekkel szintén semmit nem értem el. :(

Sokan éhgyomorra egy kis kanál lenolajat ajánlanak. Én még erre nem udtam rávenni magamat.

2008. júl. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Elevitet szedtem 16 hetes terhességemig. Utána átváltottam a Hipp Natalra amóta ezt iszom azóta mindennap van székletem! 23 hetes kismama
2008. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Nekem az vált be, hogy minden este megettem egy nagy tányér gyümölcsöt. De kipróbálhatod még a lenmagot amit belekeversz egy pohár joghurtba. Vagy csinálsz egy jó tejes gyümölcsturmixot ( pl banánból vagy barackból vagy eperből jó sok tejjel ) Hirtelen ezek jutottak most eszembe.
2008. júl. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!