Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Itt ülök tehetetlenül, férjem...

Itt ülök tehetetlenül, férjem rosszulléttel kórházban, aggódom, majd' megveszek az idegtől, hogyan nyugodjak meg, míg nem jelentkezik?

Figyelt kérdés

Reggel hányt szegénykém, de elindult dolgozni én meg visszafeküdtem (hajnal fél 5-kor). 6 körül ébresztett a 4 éves fiam, de fáradt voltam, magam mellé vettem, aludtunk 9-ig, közben sokat gondoltam a férjemre, hogy jobban van-e már... persze a "női megérzés"... ő ébresztett 9-kor, hogy a sürgősségin van, infúziót kap, aztán majd hazaengedik, mert annyira rosszul lett (hányt, ment a hasa, szédült). Amúgy a kórház egyben a munkahelye is.

Autónk nincs, kérdeztem bemenjek-e a 4 évessel, azt mondta nem kell, majd jön. Írtam neki, hogy kérdezze meg van-e betegszállítás ebben az esetben, vagy simán kilökik és induljon haza? Erre még válaszolt. Azóta két sms-t írtam, nem ír vissza. Aggódom.

Nem merek elindulni a gyerekkel, mi van, ha közben ő is elindul és elkerüljük egymást? Szerintetek betegszállító hazahozza? Hogy nyugodjak meg,, míg nem jelentkezik?


2013. aug. 5. 10:18
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
65%
Nyugodj meg, valószínűleg pihen vagy alszik, azért nem válaszolt. Nyilván kifáradt a betegségtől, ez teljesen normális. Esetleg a kórháznak telefonálhatsz, és érdeklődhetsz az állapotáról, hátha tudnak telefonon is felvilágosítást adni.
2013. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
79%
Hívd fel!! Ha nem éred utol belátható időn belül, akkor hívd a kórházat, ott megmondják, h mi a helyzet.
2013. aug. 5. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
79%
Hívd fel a kórházat és érdeklődj az állapotáról! Én is így csináltam, mikor anyukámat műtötték. Voltam bent nála, de estefelé már annyira aggódtam, hogy nem bírtam magammal, őt nem akartam zaklatni (nagy műtétje volt), úgyhogy felhívtam a kórházat, nagyon segítőkészek voltak.
2013. aug. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
61%

Ha a kórház egyúttal a munkahelye is, akkor hívd telefonon a közvetlen főnökét, vagy az alközponttól azt a telefont kérd kapcsolni, amelyik területen a férjed dolgozik. Vagy a főnöke, vagy valamelyik közvetlen kollégája veszi fel, kérd meg, hogy nézzen utána, mi van vele. Ha tud hívjon vissza téged, vagy beszéld meg az illetővel, hogy egy fél óra - óra múlva ismét hívod!

Maradj otthon, addig amíg nem beszéltél a férjeddel!

Gondolom pihen, vagy elnémította a készüléket, a kórteremben a többi beteget se zavarja az állandó telefon-csörgés!

2013. aug. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 A kérdező kommentje:
Hívtam. Szegényt felébresztettem. :( Már vagy a 3. infúziót kapja, nincs jól, hallottam a hangján, meg mondta is... :((
2013. aug. 5. 10:44
 6/35 anonim ***** válasza:
57%

Nyugodj meg, nem lesz probléma.

A hányás lehet, hogy ebben a melegben valami olyat evett-ivott, amit a szervezete nem tudott kellőképp feldolgozni.

De lehet, hogy csak egyszerűen mosatlan gyümölcsöt evett!

Az infúzióval pótolják a szervezet vízhiányát, ami egyrészt a hányás miatt, másrészt a nagy meleg miatti izzadással csökkent, és a benne levő sók, vitaminok stb. is erősíti a szervezetét.

Hidd el, a legjobb helyen, a legjobb kezekben van!

Másrészt ha egyéb belső, szervi bajt nem találtak, akkor szinte biztos, hogy a 4 éves gyerkőccel nem indulnék el ebben a melegben látogatni. Meglehet, hogy ott szedtek össze a levegőből valami olyan bacit, amit esetleg hazahoztok.

Ha a kicsit tudod kire hagyni, akkor esetleg délután 3-4 óra körül meglátogatnám, de a gyermeket nem vinném!

2013. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 A kérdező kommentje:

Azt mondta ő is, hogy el ne induljak. ne csináljak semmit csak várjam itthon, nem fogják bent tartani... aztán le is tette.

Egyébként az epéjével gondok vannak, tehát, ha olyat eszik, akkor rosszul lesz, reggel azt hittük ez a baj. Tegnap evett mindenfélét, puding, dinnye, sárgadinnye, főtt kukorica, rántott hús zöldségess rizzsel uborkasalátával, vacsira tükörtojás uborkasalátával, folytásnak dinnye és kukorica... szóval ő tud úgy enni, hogy attól rosszul legyen sajnos. :(

2013. aug. 5. 11:01
 8/35 anonim ***** válasza:
51%
Azért kíváncsi lennék, ki az a m@rha, aki mindenkit lepontoz? Akár azt javasolja, hogy telefonáljon, akár azt, hogy ne telefonáljon. Hogy ez mire jó...
2013. aug. 5. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
25%
Mi újság?
2013. aug. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
34%

Nyugi!

Korábban is volt már a mániákusan lepontozgató illetőnek valami baj a szellemi képességeivel, szerintem most ez a meleg méginkább az agyára ment!

2013. aug. 5. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!