Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt lehet medencéb...

Terhesség alatt lehet medencébe menni? Hányadik hétig?

Figyelt kérdés
Egy wellness szállodába mennénk...
2014. jan. 17. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Nem ajánlott a fertőzések miatt. Ha meg melegvizes, akkor meg pláne nem. Terhesség alatt sokkal nagyobb eséllyel szedsz össze bacikat, én így tuti nem mennék bele.
2014. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
56%
Egyáltalán nincs tiltva, sőt ezt a sportot (úszást) nagyon gyakran ajánlják kismamáknak. Wellness szállodáknál én néztem,h legyen normál (nem meleg vizes) úszómedence. A jacuzzinak csak a szélén ültem :). 32 fokosnál melegebb vízben tényleg nem ajánlott ücsörögni.
2014. jan. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
39%
Én most 21 hetes vagyok, pont egy hete voltunk termálfürdőben. A termálvízbe tilos menni, ill. a nagyon melegekbe, de a többi szabad. Nagyonjól esett :) Nem lett bajom tőle. 5-10 percre beülsz, aztán kijössz, kicsit sétálz, aztán megint vissza. Nekem legalábbis nem ártott
2014. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egészen a 36. hétig úsztam, akkor is azért hagytam abba, mert elkezdett nyílni a méhszáj, úgy már nem ajánlotta a dokim.
2014. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én egyszer voltam a terhességem alatt úgy 7. Hó környékén,de valamit elkaptam szerintem,bár nem volt komoly de volt folyásom utána. Persze ettől eltekintve neked több az esély arra hogy nem lesz semmi bajod,csak azért nem teljesen veszélytelen a dolog;)
2014. jan. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, ki volt annyira kedves, hogy lepontozott. Biztos nem volt még terhes. Én soha nem kaptam el semmilyen bacit és gombám sem volt talán csak egyszer, a terhesség alatt viszont három hetente kúpozhattam. Köztudott, hogy a terhes nő immunrendszere sokkal érzékenyebb és adott esetben egy közösségi fürdőzés során komoly fertőzést is el lehet kapni. Az én dokim speciel kifejezetten ellenzi az ilyen fürdőzést. Szóval csak azért, mert felhívtam a kedves kérdező figyelmét arra, hogy ennek lehetnek következményei, még nem kellene lepontozgatni...
2014. jan. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
32 hetesen még elmentünk wellnesselni! A dokim előtte nap rám nézett, mondta,hogy minden rendben, mehetek. Csak túl meleg vízbe ne, meg ugye szaunába!
2014. jan. 18. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!