Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 40+3 hetes kismama vagyok!...

Theodorekukuc kérdése:

40+3 hetes kismama vagyok! Még teljesen zárva vagyok! A magzatvíz attól még elfolyhat? Vagy csak akkor ha elkezdtem tágulni?

Figyelt kérdés
2014. jan. 15. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Elfolyhat, persze. És kis is tágulhatsz hamar. Én délelőtt zárt voltam, este már babáztam. :)
2014. jan. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

40+2-nél elkezdett szivárogni a magzatvíz, 40+3-nél megszületett a lányom, 40+1-nél látott előtte orvos, teljesen zárt voltam a vizsgálat szerint

tehát igen, elfolyhat, szivároghat és zúdulhat is, attól függően, hogy hol reped meg a burok

2014. jan. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
40+0-nál szivárgott a magzatvíz, a kórházban megnéztek és teljesen zárt voltam, és azt mondták hogy nem biztos hogy a víz, de lehet, ezért bent tartottak megfigyelésre (ez reggel volt). Délután fél 4-kor elfolyt hirtelen a vizem, hajnali 1-kor megszületett a fiam. Nem volt soha jóslóm, keményedésem, ilyenekről csak itt a fórumon olvastam :)
2014. jan. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem pont 39+5 hetesen elfolyt a magzatvíz inkább ömlött szó szerint és kő kemény zárt méhszáj se tágulás se fájás se semmi és császár de több egyéb más okok miatt is lett az.Kitartás :)
2014. jan. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem 37.héten ömlött a magzatvizem, tágulás sehol, kőkemény zárt méhszáj. 32 óra múlva szültem meg.
2014. jan. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
55%
Az ilyen kérdéseket okvetlenül a gyakorikerdesek.hu-n tedd fel továbbra is, ezekre itt mi látatlanban, vizsgálat nélkül sokkal jobban tudunk válaszolni, mint z orvos.
2014. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!