Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 01.13 volt röntgenem! Csinálta...

R Betty17 kérdése:

01.13 volt röntgenem! Csináltam az nap tesztet negatív lett! 01.17. én kellet volna megjönnie de semmi tünet hogy meg akarna jönni! Arra vagyok kíváncsi ha most terhes vagyok de röntgen idején még nem akkor az nem árthatott a magzatnak?

Figyelt kérdés
2014. jan. 19. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
nyugi, semmi baja nem lesz, ha terhes vagy
2014. jan. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a röntgen idején még nem voltál terhes, akkor az hogy árthatott volna????
2014. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hű.


Ha most terhes vagy, akkor a 01.13.-án is volt már egy megtermékenyült, de nem beágyazódott petesejted, amely petesejt osztódására hathatott a röntgen, azonban ennyire az elején ilyenkor gyakorlatilag kizárt, hogy beágyazódjon. Ha mégis beágyazódik, akkor szinte biztos, hogy nem lesz gond.

2014. jan. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!