Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miss ab. után mindenki kap...

Miss ab. után mindenki kap gyógyszert? Ez azzal is jár hogy otthon kell feküdni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

3 hete volt egy miss. ab-om, sajnos meghalt a babánk. Nagoyn sokan mondják azt hogy utána gyógyszert kellett szedniük a következő babánál. Ez ajánlott? és akkor az otthon fekvés is?


2008. júl. 17. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem kell feküdni, legalábis nekem nem kell, de terhesség megtartó gyógyszert azt kaptam én is.Napi 2 Duphastont szedek.
2008. júl. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szia én nem kaptam semmi pedig már volt két elhalt babánk azt mondták hogy próbálkozzunk ez 5 különböző orvos véleménye
2008. júl. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A másodikkal én is Duphastont szedek, bár azt mondta a doki, hogy igazából nem sokat számít.

10 hetes kismami

2008. júl. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

És mennyi idő után jött össze a következő baba?

2008. júl. 17. 20:38
 5/5 anonim ***** válasza:
Az első válaszoló vagyok. Nekünk azt mondták fél év, de minimum 3 hónap. Na ehhez képest úgy elszámoltam magam, hogy a 3. hónapban már meg sem jött, most 7 hetes terhes vagyok.
2008. júl. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!