Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe estem,18 éves vagyok...

Teherbe estem,18 éves vagyok az apuka pedig 21. Együtt voltunk 1 évig szakitottunk fél éve, de közbe tartottuk a kapcsolatot, hiányoztunk egymásnak de nem kezdtük újra mert félelmeim voltak hogy újra megcsal, vagy megint veszekszünk majd. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
1 hónapja újra találkoztunk. Szexeltünk, jól éreztük magunkat és teherbe estem. Beszéltünk azóta ő még mindig békülne én nem akartam, mert sok sérelmem van tőle. Na de most nem tudom mit csinálja. Félek ha elmondom Anyámnak ő rákényszerít hogy vetessem el,mert nincs munkám hogyan is tarthatnám meg, mellesleg a volt barátomat akit csak hívjunk inkább a páromnak utálja. Nem jönnek ki jól. De én nem szeretném hogy ez a pici élet a mi hibáin miatt haljon meg. Mit tegyek? Itthon titkoljam el míg túl nem megyünk a 12.héten? ÉS mondjam h én se vettem észre? Na de oké tegyük fel így lesz. Mit kezdjek majd? Csak azt tudom hogy akarom ezt a babát, életem első szerelmétől van és minden vágyam ez volt és neki is. Őt Isten adta. De hogy neveljem fel? Hogy gondoskodjak róla mikor nincsen keresetem? ÉS em akarom hogy a párommal csak a baba miatt kezdjük újra. Ha nélküle vágnék bele( amit úgyse hagyna) mihez kezdjek?
2014. jan. 20. 08:42
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
80%
Beszéld meg anyukáddal, azért más nyakára szülni,úgy hogy beleszólása sincs elég undorító dolog.
2014. jan. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, tényleg nem bántásból. Hogy a manóba szeretkezik valaki 18 évesen úgy, hogy eszébe sem jut védekezni?


A kérdésre meg: hihetetlen nehéz lesz az életed a következő 2-3 évben, ha megtartod, de én mégis ezt javasolnám. Tartsd meg.

2014. jan. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
Igen tudom de vehetnék fel támogatásokat a gyesről tudok meg a csp-ről ami van vagy 100 ezer ami egy gyerekhez nem elég de az akapokra igen, és a terhesség alatt amig tudnék elmennék dolgozni. Ez hülyeség? Nem akarom hogy elveszítsem a babát :'( ÉS a párom is mindent megtenne hogy segítsen azt is tudom de félek ha egyedül maradok nem boldogulnék. Tanácsokat várok
2014. jan. 20. 08:53
 4/39 A kérdező kommentje:
Nem tudom én se mikor először élvezett belém kiborultam, veszekedtem vele aztán ő meg azzal jött hogy reméli fiút szülök utána második alkalommal kivette 3.jára megint bennem aztán a többi 4 szintén szóval behoztuk a lemaradást de azt beszéltük úgyse leszek terhes mert mialatt együtt voltunk akkor se védekeztünk, nem tervezett szakítás volt ha a szokásokat tartjuk még most is együtt kéne legyünk, de másképp alakult a hűtlensége miatt. De nem bánom hogy így alakult én szeretném ezt a kisbabát tudom jó anya lennék, csak sajnos ez nem csak ennyiről szól, és nem tudom a dolog többi része működne e
2014. jan. 20. 08:56
 5/39 anonim ***** válasza:
98%

100 ezer viccelsz.

25ezer a gyes meg 13 ezer a családi, ez tápszer meg pelenkára elég semmi többre. Egy orvosi receptet már nem tudnál ennyiből kiváltani pluszba. Anyukáddal meg kell beszélni.

2014. jan. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
30%
èn megoldanàm a pàrommal a dolgokat meg megbeszèlnèm a hibàjit ha akar vàltozni èrted akor adj neki mèg egy esèlyt meg mond el ez utàn hogy babàt vàrsz.ha a pàrod dolgozik akor költözetek ösze.engem is utàl anyosom ès a fèrjem leorditotta hogy ez az ;èn felesègem ès atol hogy utàlod nem èrdekel fogad el mert szeretem; a màsik az èn szüleim sem fogadtäk el ès most szeretik.most vagyok terhes 5honapos 20èves vagyok 19voltam mèg amikor terhes letel 18èvesen költöztünk ösze.ès dolgozik a pårom èn meg ithon vagyok ès vàrjuk a babät.a szülöknek 10hetessen mondtuk el.
2014. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 anonim ***** válasza:
91%

Nos hát, kedvesem, akkor ez a bunkógyerek kifejezetten gyerekcsinálás céljából szeretkezett veled. Ha tudott a helyzetedről -nyilván-, akkor veheted úgy, hogy szívbaj nélkül jól megszivatott.

Viszont még mindig azt mondom, hogy most már tartsátok meg a gyereket. Anyukádnak kitálalni, és közösen megbeszélni, hogyan tovább. Nincs a világon olyan véresszájú anyuka/leendő nagymama, aki a vetélésbe beleegyezne.

2014. jan. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/39 A kérdező kommentje:
Az én uram mindig úgy volt hogy ha volt pénze akkor tényleg volt rendesen ha nem akkor viszont tényleg semmi. DE tudom ha megtartanánk a babát, mindent megtenne hogy anyagilag helyre álljunk, elmenne dolgozni, mert nagyon jó apa lenne belőle az biztos. Előző kommentelő az nem semmi valahol olvastam hogy 100 körül jönnék ki ezekkel. Milyen lehetőségek vannak még?
2014. jan. 20. 09:02
 9/39 anonim ***** válasza:
100%
Semmi más. Persze megcsalt de a világ legjobb apája lenne,elég naiv vagy.
2014. jan. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

"Az én uram mindig úgy volt hogy ha volt pénze akkor tényleg volt rendesen ha nem akkor viszont tényleg semmi. "

Ez a pénzfelfogás a cigányoknál nagy hagyomány, büszkék is erre. Ti is azok vagytok, ugye? Semmi gond nincs, nem rasszizmusból, vagy bántásból írtam, csak most esett le. Cigány sose hagyja magára a gyerekét, készülj arra, hogy az apa mindenképpen a gyerek közelében akar majd lenni, még ha te ezt nem is akarod. Sok szerencsét amúgy!

2014. jan. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!